Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Robertas De Niro sumažino parduodamų apartamentų Niujorke kainą nuo 39 mln. iki 29 mln. dolerių

Robertas De Niro už 39 mln. JAV dolerių parduoda prašmatnius apartamentus Niujorke
„Scanpix“ ir Vida Press nuotr. / Robertas De Niro už 39 mln. JAV dolerių parduoda prašmatnius apartamentus Niujorke
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Viena ryškiausių Holivudo žvaigždžių Robertas De Niro (71 m.) ketvirtadaliu sumažino prašmatnių apartamentų Niujorke kainą – iš pradžių norėjęs už juos gauti 39 mln., dabar aktorius už juos prašo 10 mln. JAV dolerių mažiau.

Įspūdingus apartamentus viename iš Niujorko dangoraižių Robertas De Niro pardavinėti pradėjo balandį, iš pradžių aktorius už juos prašė 39,8 mln. JAV dolerių.

Per keletą mėnesių taip ir neatsirado norinčių už šį penthauzą pakloti tokią įspūdingą sumą, tad aktoriui teko imtis drastiškų veiksmų – savo namų kainą jis sumažino iki 29 mln. JAV dolerių.

Šiuose 1 022 kv. m apartamentuose Robertas De Niro su žmona Grace Hightower (60 m.) gyveno nuo 2012-ųjų, kai gaisras suniokojo jų butą prie Centrinio parko. Dviejų aukštų apartamentuose yra penki miegamieji, keturi su puse vonios kambario, biblioteka, darbo kambarys, valgomasis. Vienas iš didžiausių šių apartamentų privalumų – privati terasa ant stogo, iš kurios atsiveria nuostabūs Niujorko vaizdai. Šiems apartamentams taip pat priklauso privatus garažas, talpinantis 14 automobilių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt