Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Robertas De Niro naujoje komedijoje „Naujokas“ vaidins 70-metį praktikantą

Robertas De Niro ir Anne Hathaway filme „Naujokas“
„ACME Film“ nuotr. / Robertas De Niro ir Anne Hathaway filme „Naujokas“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kas sakė, kad praktikantais gali būti tik studentai? Naujojoje režisierės Nancy Meyers komedijoje „Naujokas“ (angl. „The Intern“) Holivudo žvaigždė Robertas De Niro (72 m.) įrodys, kad senjorų per anksti nurašyti nevalia – jie gali pasidalinti išmintimi, nustebinti humoru ir ištiesti pagalbos ranką, kai, atrodo, visas pasaulis griūva.

Filme „Naujokas“ Robertas De Niro įkūnijo 70-metį Beną – vietoje nenustygstantį ir labai veiklų ne pirmos jaunystės vyruką, kuris išmėginęs daugybę veiklų, nuo valgio gaminimo iki mandarinų kalbos kursų, vis neranda kaip užpildyti nuobodžių dienų. Pagal naują bendruomenės programą Benas ryžtasi atlikti praktiką modernioje interneto prekybos ir mados įmonėje. Šiai vadovauja Džiulė Ostin, elegantiška, labai atsakinga, vargiai su patiriamu stresu ir krūviu susitvarkanti jauna moteris. Ši rolė teko „Oskaro“ laureatei Anne Hathaway, kuri kadaise žiūrovų širdis papirko pati suvaidinusi praktikantę kino hitu tapusiame filme „Ir velnias dėvi Prada“.

VIDEO: Filmo „Naujokas“ anonsas

Komedija „Naujokas“, nors gyvenimas joje nėra piešiamas vien rožinėmis spalvomis, suteikia lengvumo pojūtį ir šiltą jausmą, kad gyventi savo malonumui ir dalintis gerumu niekuomet nevėlu.

Roberto De Niro personažas, ko gero, maloniausias ir šmaikščiausias pensininkas, kokį esate matę kine. Jis nesistengia dėtis jaunuoliu ir moka pasijuokti iš savęs. Tuo pačiu jis nuo pirmųjų dienų paperka kolegas suteikdamas jiems tvirtą užnugarį bei dalindamas gyvenimiškus patarimus, kurių per septynis savo gyvenimo dešimtmečius jis sukaupė išties nemažai.

„ACME Film“ nuotr./Filmo „Naujokas“ plakatas
„ACME Film“ nuotr./Filmo „Naujokas“ plakatas

Šiame amžiuje, kai kiekviena darbovietė ieško tik jaunų ir perspektyvių kandidatų, komedija „Naujokas“ itin reikalinga. Ji parodo, kas nutinka bendrovėje, kurioje darbuotojų amžiaus vidurkis apie 30 metų, kai kolektyvo dalimi tampa į tėvus ar net senelius tinkantis, bet morališkai nepasenęs senjoras. Robertas De Niro yra pasiruošęs įrodyti kiekvienam skeptikui, kad pensija, kaip sako jo herojus, – visai ne pabaiga, o nesibaigiančios kūrybiškumo paieškos. 

Šilta ir jauki komedija „Naujokas“ Lietuvos kino teatrus pasieks rugsėjo 25 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Robertas De Niro
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt