Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Robertą Javtoką į stovyklą Palangoje atlydėjo žmona Vilma: „Su daugeliu ilgai nesimatėme, norisi susitikti“

Vilma ir Robertas Javtokai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vilma ir Robertas Javtokai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienį Palangoje prasideda Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovykla – vyrai čia ruošis Europos čempionatui. Kurorto „Vanagupės“ viešbutyje laukiama septyniolikos kandidatų. Kai kurie jų į Palangą atvyko ne vieni – kas su žmonomis ir vaikais, kas su širdies draugėmis.

Robertą Javtoką į rinktinės stovyklą Palangoje atlydėjo žmona Vilma, dukra Greta ir sūnus Simas.

„Orai nuvylė, tikėjomės kur kas geresnio, bet prisitaikysime – kas belieka. Atvažiuos daug šeimų su vaikučiais, bendrausime, žaisime, rasime ką paveikti. Su daugeliu labai ilgai nesimatėme, todėl bus išties įdomu vėl susitikti“, – Žmonės.lt sakė V.Javtokienė.

Niekam ne paslaptis, kad krepšinio stovykloje krepšininkai laikosi griežtos dienotvarkės, todėl laiko šeimai skiria nedaug. V.Javtokienė atviravo, kad krepšininkų žmonos prie to jau pripratusios ir stengiasi vyrams netrukdyti.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Vilma Javtokienė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Vilma Javtokienė

„Kol kas treniruočių grafiko dar nemačiau, todėl sunku pasakyti, koks bus Roberto užimtumas. Viliuosi, kad kažkiek laiko pavyks praleisti ir visiems kartu. Atvirai sakant – mamos su vaikais čia gyvena vieną gyvenimą, o tėčiai – visai kitą. Per daugelį metų jau sugebėjome susidėlioti kiekvienas savo ritmą“, – šypteli Vilma.

Ar Javtokų šeimai patinka Palanga? „Taip, labai! Mes čia gerai leidžiame laiką, prisigalvojame veiklos. Aišku, gaila, kad Lietuvoje oras neprognozuojamas, tačiau mums viskas vis tiek tinka ir patinka“ – šypsojosi V.Javtokienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt