Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rimvydą Širvinską-Makalių būrys bičiulių sveikino trigubos šventės proga

Emilija Katauskaitė, Rimvydas Širvinskas-Makalius, Kristina Ivanova ir Laura Navikaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Vakarėlio akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienio vakarą kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius bičiulius ir kolegas pakvietė į smagų vakarėlį – šeštąjį įmonės „Makalius.lt“ gimtadienį. Švęsti tikrai buvo ką – ne tik gimtadienį, bet ir įkurtuves naujuose „namuose“ bei gautą kelionių vežėjo „diplomą“. Jo pasveikinti ir kartu pasidžiaugti atvyko būrys žinomų žmonių.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Edvardas Žičkus, Karolina Liukaitytė, Rimvydas Širvinskas-Makalius, Karolina Toleikytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Edvardas Žičkus, Karolina Liukaitytė, Rimvydas Širvinskas-Makalius, Karolina Toleikytė

Pasveikinti R.Širvinską-Makalių nešini gėlėmis arba dovanomis atvyko būrys jo bičiulių: Gražina Baikštytė,  „Magnit“ atlikėjos Kristina Ivanova, Laura Navikaitė, Emilija Katauskaitė, Vaida Skaisgirė su vyru Rolandu ir sūnumi Atu, Beata Nicholson su vyru, Ingrida Kazlauskaitė, Karolina Toleikytė, Karolina Liukaitytė ir kiti.

Sakydamas kalbą R.Širvinskas neslėpė dėkingumo, kad  pasidžiaugti jo sėkme atvyko toks būrys bičiulių.

„Ačiū jums, ir ačiū žiniasklaidai, kuri manimi patikėjo dar tada, kai visko buvo dar tik pradžia, – sakė jis. – Kalbų sakyti nemoku, todėl tik noriu pasidžiaugti ir pakviesti šiandien šauniai pasilinksminti.“

R.Širvinskas pasidžiaugė ne tik trigubai didesnėmis įmonės patalpomis, bet ir gerokai padidėjusia komanda – iš keturių ji dabar išaugo iki šešiolikos žmonių.

Verslininkas juokėsi, kad proga, triguba, todėl nereikia pamiršti ir dar vieno itin svarbaus dalyko – kad jie tapo ir „diplomuotais“ kelionių vežėjais: keliones organizuos ne tik po Europą, bet ir po egzotines šalis.

Pirmasis pasiūlymas vykti į Maldyvus, anot Rimvydo, jau saulukė didžiulio susidomėjimo – susirikiavo jau septynios grupės norinčiųjų.

„Ir aš , ir aš!” – po šių žodžių iš minios pakilo geros Rimvydo bičiulės Ingridos Kazlauskaitės ranka. Mergina Žmonės.lt sakė, kad Makalius jai visada padeda susiorganizuoti kelionę, todėl ji noriai kreipiasi pas bičiulį pagalbos.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vakarėlio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt