Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rimanto Kaukėno paramos fondą reklamuoja krepšinio legenda Žydrūnas Ilgauskas

Žydrūnas Ilgauskas
Stop kadras / Žydrūnas Ilgauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vėžiu segantiems vaikams paramos fondą įkūręs krepšininkas Rimantas Kaukėnas džiaugiasi vis didesniu garsenybių palaikymu. Šįsyk dėmesį į sportininko gerus darbus atkreipė krepšinio legenda Žydrūnas Ilgauskas.

R.Kaukėnas internete pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame nusifilmavo Ž.Ilgauskas.

„Sveiki gyvi, aš esu Žydrūnas Ilgauskas. Nuoširdžiai kviečiu jus visus palaikyti Rimanto Kaunėno paramos grupę ir prisidėti prie kovos su vaikų vėžiu. Ačiū“, – į žiūrovus kreipėsi garsenybė. 

Pats R.Kaukėnas padėkojo Ž.Ilgauskui už jo malonų poelgį ir paramą.

Tai nebe pirmas kartas, kai R.Kaukėnas dėl savo vykdomos veiklos sulaukia garsenybių palaikymo. 

Anksčiau krepšininkas savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame „Victoria‘s Secret“ modelis Petra Nemcova ragina visus prisidėti prie projekto ir paaukoti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Prie idėjos prisidėjo ir dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, kuris ėmėsi kilnios misijos. Specialiai R.Kaukėno paramos fondui sukūręs stilingų marškinėlių ir suknelių kolekciją, jis ragino įsigyti jo kurtus drabužius ir taip paaukoti sunkiai sergantiems vaikams.

Prie šios idėjos palaikymo jau spėjo prisijungti ne vienas žinomas žmogus, tarp jų – garsūs sportininkai, pramogų ir šou verslo atstovai. Modeliu tapo ir krepšininkas Jonas Valančiūnas. Jis dalyvavo specialioje fotosesijoje, kurioje įsiamžino su dizainerio kurtais marškinėliais. 

Roberto Raudonikio nuotr./Jonas Valančiūnas
Roberto Raudonikio nuotr./Jonas Valančiūnas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt