Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Rimantė Valiukaitė ir Ramūnas Cicėnas prabilo apie savo tobulas šventes

Ramūnas Cicėnas ir Rimantė Valiukaitė
Singing fish nuotr. / Ramūnas Cicėnas ir Rimantė Valiukaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Praūžus Kalėdiniam maratonui, visi gali lengviau atsikvėpti – dovanos išdalintos, maistas suvalgytas, o artimieji aplankyti. Tarpušvenčiu ilsisi ir naujos komedijos „Patriotai“ komanda, kuri ištaikiusi progą mieste atšventė ir filmo baigimo filmuoti vakarėlį – wrap party.

Pasidžiaugti nudirbtu darbu susirinko visas kūrybininkų būrys– nuo grimo dailininkių, operatorių iki prodiuserių ir pačių filmo žvaigždžių – aktorių.

Vienoje Vilniaus vyninėje pabaigtą filmavimą šventė: Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Joringis Šatas, Vaida Skaisgirė, Gediminas Juodeika, Alvydas Šlepikas, Mindaugas Papinigis, Kęstutis Rimdžius, Emilija Latėnaitė, Justė Ragauskaitė ir kiti.

Singing fish nuotr./Mindaugas Papinigis ir Vaida Skaisgirė
Singing fish nuotr./Mindaugas Papinigis ir Vaida Skaisgirė

Atšvęsti ypatingos patriotiškos progos pasirodęs šeimyninis aktorių duetas – Rimantė ir Ramūnas – prasitarė ir apie tai, kokios šventės jiems yra tobulos.

„Visų pirmą per Kalėdas man visada labai norisi sniego ir šaltuko. O tobulos šventės man asocijuojasi su gerais draugais susėdus prie židinio ir eglutės. Ir, aišku, tam būtina skani antis“, – sakė R.Valiukaitė.

O štai R.Cicėnas pasakojo, kad per šventes jis anksčiau dirbdavo, tačiau dabar visus prioritetus skiria šeimai.

„Kiekvienais metais per šventes važiuoju pas savo tėvus. Ten visa šeima susėdame prie stalo ir ramiai sutinkame Kūčias ir Kalėdas. Šios dvi dienos man yra šventos, todėl per jas tikrai nedirbu. Anksčiau per Naujus metus tekdavo dirbti, vesti renginius, tačiau dabar aš jau praėjau šį etapą ir to nebedarau. Nebent už labai brangiai“, – juokėsi R.Cicėnas.

Stop kadras/Rimantė Valiukaitė, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas
Stop kadras/Rimantė Valiukaitė, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas

2016 m. sausio 29-ąją visuose šalies kino teatruose pasirodysiančiame filme Ramūnas ir Rimantė vaidina sutuoktinius – Napoleoną ir Liubą. Filme „Patriotai“ pagrindinius vaidmenis taip pat atlieka Giedrius Savickas ir Arūnas Sakalauskas. Komedijos scenarijų rašė žinomas dramaturgas ir žurnalistas Mindaugas Nastaravičius.

Filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius.

Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

Jūsų dėmesiui – išskirtinės filmo pabaigos vakarėlio akimirkos:

VIDEO: PATRIOTAI TREILERIS 2016
VIDEO: Filmo „Patriotai“ treileryje – intymios scenos
VIDEO: Daina „Lietuva – ne lieva“.
VIDEO: Giedriaus Savicko ir Arūno Sakalausko bučinys
 
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt