Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Rimantė Kulvinskytė. Pažaidžiam mamą?

Rimantė Kulvinskytė
Povilo Miškinio Eidukonio nuotr. / Rimantė Kulvinskytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kai kalba pasisuka apie vyrus, visi vienu balsu tvirtina: jie visą gyvenimą bus berniukai, kuriems reikia žaislų ir žaidimų.

Automobiliai, ginklai, krepšinis, futbolas, pokeris, oi, vos nepamiršau svarbiausio – KOMPIUTERINIAI ŽAIDIMAI! Krepšinis vyrą paverčia alumi ir česnakine duona riaumojančiu padaru vienam vakarui, o kompiuteriniai žaidimai juos tarp čipsų, picų ir skardinių gali palaidoti savaitėms.

Tu nesupranti, jie sako, čia taip cool, matai, kokia grafika, pažiūrėk, man čia žudyti reikia, va, mašiną pavogiau, oi, mane persekioja visa gauja, palauk, dabar dirbu prie karinės taktikos... Žinot, ką pasakysiu: „Mortal Kombat“, „Call of Duty“, GTA – visa tai pažasties uostymas! Pristatome jums žaidimą: SUPERMAMA. PIRMAS VAIKAS.

Sako, kad gražiausias pasaulyje garsas – vaiko juokas. Gražiausias garsas yra ritmingas kietai įmigusio vaiko kvėpavimas...

Kas čia guguoja? Kodėl nematau, kodėl toks bliuras? AAA, penkios ryto! Atsikėlė mažasis. Laba rita. OK... paimam vaiką. Ne ne ne, nerauk plaukų! Ach, kuokštas jau mažoj rankytėj. Minus vienas gyvybės taškas.

Gerai. Pakeisti sauskelnes. Tu čia pagulėėėk. Aš tuoj. Oi, ne, nesisiok, nesisiok į lovą, palauk. Nekakok. Nekakok. Och. Kakas rankoj. Palauk, nesiversk, čia Kuzmickaitės patalynė! Už lipdukus. Nu va, vis dėlto teisybę sakė, kad bus šūdina... Minus du gyvybės taškai.

Pusryčiaujam. Va, šildau košę, pasėdėk. Ne, nereikia tos vazos. Neimk. Nesikibk į vazą... Och tu k... įsipjovei, palauk, tuos stiklus sušluosiu. Ne, nevalgyk, nevalgyk šukių. Kas ten svyla? Košė... Minus trys gyvybės taškai.

Puiku. Susitvarkėm, dabar valgyt. Ne, nespjauk. Nereikia prunkšti. Ne prrrr, ne. Iš kur tavo rankose braškės? Nemesk ant mamos suknelės, ne. Oi, ačiū Dievui. Ne, netrink į akis! Iš kur tas karoliukas, nedėk į burną. Stop stop. Leisk ištraukt, nevemk, nevemk. Ir atpylė... Minus keturi gyvybės taškai.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Povilas Miškinis-Eidukonis ir Rimantė Kulvinskytė su dukra Luna
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Povilas Miškinis-Eidukonis ir Rimantė Kulvinskytė su dukra Luna

Oi, vėl atpylė! O taip galima? Nereik pavalgyt pirmiau? Pasėdėk, pažaisk su... su karoliais. Aš tuoj. Kur čia tas šliaužtas... Oi, kodėl karoliai nutrūko? Kiek buvo karolių karoliuose? Neprarijai nė vieno? Tuoj surinksiu. Trūksta segtuko. Nesuvalgei? Kur vaikas? Tu šliauži?! Iš kur tu moki šliaužt??? Iš kur čia tos žemės? Iš vazono. Na, tai gėlei ir taip nesisekė augti... Minus trys gyvybės taškai.

Pala, ką čia rašo ekrane. Jūsų gyvybė tuoj baigsis, nes kol kas nepalietėte kavos, kurią užsipylėte prieš dvi valandas, ir suvalgėte tiek, kiek nulaižėte tyrelės nuo piršto, kuriuo valėte stalą. O čia tik gyvybės matuoklis yra? O kaip kantrybės? Ir sveiko proto? Kur neapykantos darbe ilgiau užtrukusiam vyrui matuoklis???

Gerai, ką čia užvalgyt? Makaronų. Vaikas verkia. Bus gerai ir nevirti. Prisikakojai? Vėl? Kiek vaikai kakoja? Kas čia? Kodėl viskas bėga per apykaklę? Čia nuo kokio amžiaus šitą žaidimą galima žaist? Palauk, mažuti, ramiai gulėk. Skambina vyras. Aš privalau dabar atsiliept? Gerai, kol kalbėsiu, galiu išsivalyt dantis ir laisva ranka dar susišukuot, pasidažyt ir nuvalyt vonios veidrodį. Ką čia rašo? Pasirinkite atsakymo į klausimą, ką veiki, variantą: a) su mažiuku smagiai leidžiam laiką, b) šūdina diena, c) absoliučiai nieko, kaip tu?

Nu, gerai, „b“ – šūdina diena. Ką? Kodėl minus vienas taškas?! Reikėjo rinktis „c“, nes negalima kalbėti vien apie vaiką ir save.

Paskutinis lygis – nuprauskite vaiką. Kaip – čia viena ranka laikai, kita prausi, imi priemones, atidarai dangtelius, susirandi rankšluostį, nusišluostai ašaras... viską viena ranka? Oi, negalėjau paleist vaiko? Bet labai neišsigando, rodos. Minus vienas gyvybės taškas.

Prašau – o jūs netikėjot, kad iki aukščiausio lygio nusigausiu. Migdymas. Va, prašau, padedi į lovelę ir tyliai tyliai... čia girgžda grindys? Miegok, mažyti. Oi, tik nežagsėk, taigi kas prieš miegą žagsi. Ne, mes nežaidžiam, tu miegi. Nereikia sėstis! Galima pagalvę užmest ant galvos? Ne? O, jau merkiasi. Tik nežiūrėk jam į akis, nežiūrėk... Och, tu, bliamba! Vėl akys stačios! Laaabas, mažiuk, miegok, va, miegok. O dar sako, kad gražiausias pasaulyje garsas – vaiko juokas. Gražiausias garsas yra ritmingas kietai įmigusio vaiko kvėpavimas... Dabar alaus. Kaip tai negalima?! Viskas, game over.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt