Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Rimantė Kulvinskytė. Mieloji, aš suploviau indus!

Rimantė Kulvinskytė-Miškinė Eidukonė
Gedmanto Kropio nuotr. / Rimantė Kulvinskytė-Miškinė Eidukonė
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Anądien mano žandikaulis nukrito ant grindų. Nukrito, nes mano vyras, kuris, jei būtų Adomas, iš Ievos tikrai nebūtų ėmęs obuolio, o pareikalavęs kepto šonkaulio, manęs paprašė... žalio kokteilio!

Taip, visi mes keičiamės ir tobulėjame, bet dažniau ir nuoširdžiau – svajojame. Ir tą stebuklingą popietę, gerdama žalią kokteilį, su šypsena ant sofos surašiau dalykus, kurių niekada neišgirstume iš savo vyrų.

– Mieloji, aš iškrausčiau indaplovę. Tu nieko prieš, kad kol gulėsi vonioje, aš peržiūrėsiu šaldytuvo turinį – man rodos, turime pasibaigusio galiojimo produktų.

– Saulyte, atleisk, kad neperskambinau – kalbėjau telefonu su Juozu, taip nejučia pradėjau rūšiuot skalbinius, kol viską sudėjau į spintą, jau reikėjo eit į susitikimą.

– Brangioji, aš negaliu apsispręst, kas man labiau patinka – pervilkt patalynę ar lyginti marškinius... beje, gal tavo klostuotą sijoną reiktų palygint?

– Uoj, meile, negaliu, kaip nekenčiu tos pavasario saulės – iškart pamatau, kur kampuos voratinkliai po žiemos užsilikę, akis langai pradeda badyt – taip ir norisi griebt šluostę ir viską valyt!

– ...Žinai, man dabar toks klausimas kilo – negaliu prisiminti, kada paskutinįkart valiau mūsų buto duris ir rankenas. Jau turbūt senokai – reiks išskirt valandėlę sekmadienį.

– Anądien rūšiavau vaikų rūbus – kaip jie greit auga! Galvoju, kad Izabelei reiktų naujos striukės, ką manai, gal savaitgalį palekiam iki prekybos centro?

– Galvoju, tau ir taip daug rūpesčių dėl tos kelionės, tai aš užrašiau vaikus paskiepyti ir jau sudariau sąrašą daiktų tau ir vaikams – šįvakar gal jau pradėsiu krauti lagaminus.

– Skambinau auklėtojai, nes iš Dovyduko nesupratau, ką ten tiksliai reikia rudenėlio šventei padaryt. Pasisiūliau surinkti darželio grupės pinigus, tik va, nežinau, iš ko reikia tą vilko kostiumą pasiūti.

– Tu nepatikėsi – varčiau „Maximos“ katalogą, tai apelsinai ten pigiau nei „Rimi“. Ir ji dar akciją buitinėms švarinimosi priemonėms turi – mums reiktų skalbimo miltelių užsipirkt.

– Kotletai, karbonadai, kepsniai – kiek galima? Ir dar bulvių košė? Kodėl mums nepasigaminus ko nors iš ajurverdinės virtuvės? Pavyzdžiui, kepto panyro su špinatų troškiniu?

– Šįvakar Timas su Urte ateina. Praėjusią savaitę buvo jų metinės. Būtų smagu kaip nors juos pasveikint, ką nors simboliško padovanot.

– Gal tu man gali paieškoti alaus, kuriame nebūtų glitimo pėdsakų?

– Reikia daržą nuravėt – ką kaimynai pagalvos, tiek piktžolių pamatę? Juolab kad Valės daržas šitaip iščiustytas!

– Man tas gulėjimas ant sofos su telefonu atrodo toks beprasmis – kiek darbų per tą laiką galėčiau nuveikti!

– Koks dar krepšinis? Žinoma, kad baletas yra 1000 kartų geriau – juk tai dvasinis penas.

– Tai tu neskubėk – aš jau vaikus šventei suruošiau, kaklaraištį prisiderinau, kol tu dažysies, aš dar jiems ir vakarienę padarysiu. Ko tu norėtum?

– Atrinkau žieminius drabužius, palikau vasarinius – iškart spintoje daugiau vietos, kaip smagu!

– Aš suprantu, kad Donatas Montvydas yra tavo gyvenimo meilė, bet gal pataisyčiau padėtį, jei tavo mamą pakviesčiau atostogauti kartu su mumis?

– Internetas šiandien labai lėtas, todėl nusprendžiau išvalyti namus.

– Ar tau mano pilvas neatrodo per didelis? Gal man reiktų kokios dietos?

– Žinai, tu visada dėl manęs ką nors dailaus apsirengi, tai, galvoju, ir aš nuo šiol kasdien vaikščiosiu su kostiumu.

– Aš tau su šitais džinsais neatrodau storas?

– Taip, galbūt mūsų gyvenimas ir nėra tobulas, užtat tavo manikiūras be priekaištų, brangioji, – 35 eurų nė pats nebūčiau geriau išleidęs.

Ir ne, čia nebuvo testas, bet jei bent kelias frazes vis dėlto iš savo vyro išgirdote, didelis šansas, kad gyvenate su tobulu vyru. O jei ne – gyvenate su tikru vyru ir galite jam prie naktinio staliuko netyčia padėti atverstą paskutinį žurnalo ŽMONĖS puslapį.

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt