Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Režisieriaus Davido O.Russello kritika „Bado žaidynių“ kūrėjams: Jennifer Lawrence dirba kaip vergė

Jennifer Lawrence filme „Bado žaidynės“
Kadras iš filmo / Jennifer Lawrence filme „Bado žaidynės“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Režisierius Davidas O.Russellas nepagailėjo kritikos strėlių populiariųjų „Bado žaidynių“ kūrėjams – jo nuomone, filmo žvaigždė Jennifer Lawrence yra išnaudojama ir dirba tarsi vergė.

Trims „Oskarams“ ir keturiems „Auksiniams gaubliams“ nominuotas režisierius ir scenaristas Davidas O.Russellas „Confidenti@l“ paatviravo apie savo filmų „Optimisto istorija“ ir „Amerikietiška afera“ žvaigždę Jennifer Lawrence bei tai, kaip ją išnaudoja pasipelnyti siekiantys „Bado žaidynių“ kūrėjai.

Tokie filmai kaip jo „Amerikietiška afera“ išnaudojamai aktorei yra tarsi atostogos, įsitikinęs Davidas O.Russellas.

Režisierius įspėjo, kad 23-ejų aktorė yra ant išsekimo ribos, nes per vos penkerius metus nusifilmavo net 16-oje filmų.

„Pasakysiu jums kai ką apie tą merginą – ji dirba tarsi vergas, štai kas yra toji franšizė. Ir žinau, kad už šiuos žodžius aš pakliūsiu į bėdą“, – drąsiai išrėžė režisierius. Po kelių dienų režisierius atsiprašė už savo palyginimą su vergija, kuris sukėlė nemažai pasipiktinimo.

Kalbėdamas apie „Bado žaidynių“ franšizę Davidas O.Russellas negailėjo kritikos. „Aš asmeniškai manau, kad jie turėtų duoti jai bent šiek tiek laiko atsikvėpti, nes patys tik spausdinasi kupiūras“, – sakė jis. Maža to, režisierius „Bado žaidynes“ išvadino „žiurkėno rateliu“, mat šiuo metu yra kuriamos iš karto trečia ir ketvirta filmo dalys. Davidas O.Russellas netgi tvirtina, kad tokie filmai kaip jo „Amerikietiška afera“, už kurį Jennifer Lawrence sekmadienį pelnė antrąjį „Auksinį gaublį“ savo karjeroje, išnaudojamai aktorei yra tarsi atostogos.

Davidas O.Russellas ir Jennifer Lawrence
Davidas O.Russellas ir Jennifer Lawrence

Prieš metus Jennifer Lawrence dėl išsekimo susirgo plaučių uždegimu ir vos nepraleido jai ypač svarbaus apdovanojimų sezono – pernai ji už darbą Davido O.Russello filme „Optimisto istorija“ pelnė „Oskarą“, „Auksinį gaublį“, Aktorių gildijos apdovanojimą bei daugelį kitų prestižinių apdovanojimų.

Už pirmąją „Bado žaidynių“ dalį Jennifer Lawrence uždirbo 500 tūkst. JAV dolerių, o štai filmo kūrėjai praturtėjo net 680 mln. JAV dolerių.

„ACME Film“ archyvo nuotr./Jennifer Lawrence filme „Amerikietiška afera“
„ACME Film“ archyvo nuotr./Jennifer Lawrence filme „Amerikietiška afera“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt