Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Restorano barmenas – apie Emilio Vėlyvio incidentą: „Teko laužti tualeto duris“

Emilis Vėlyvis
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Emilis Vėlyvis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Apie režisieriaus Emilio Vėlyvio sukeltą skandalą aiškėja daugiau detalių. Jas 15min atskleidė restorano, kuriame įvyko garsiai nuskambėjęs incidentas, barmenas (pavardė redakcijai žinoma).

Netoli Seimo esančioje Gynėjų gatvėje įsikūrusiame restorane „Leleko“ trečiadienio vakarą režisierius Emilis Vėlyvis sukėlė muštynes. Policija gavo iškvietimą 23.10 val. Atvykus pareigūnams, režisierius nepakluso ir patruliams, maža to, jų akivaizdoje smogė apsaugos darbuotojui kumščiu į krūtinę.

Už tai E.Vėlyvis areštinėje praleido visą naktį, o ketvirtadienio popietę pristatytas į komisariatą. Jam iškart iškelta baudžiamoji byla už pasipriešinimą valstybės tarnautojams.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po nakties areštinėje Emilis Vėlyvis atvežtas į policiją

VIDEO: Emilis Vėlyvis atvesdintas į policijos komisariatą

Tą vakarą restorane dirbęs barmenas (vardas ir pavardė redakcijai žinoma) 15min atskleidė daugiau detalių apie įvykusį incidentą.

„Apie 15 valandą Emilis Vėlyvis su draugų kompanija užsuko pas mus į restoraną. Apie 12 žmonių nuėjo į rūsyje esančią salę, ten pavalgė, išgėrė, ir dalis jų galiausiai išėjo. Po kiek laiko likusi kompanija užlipo į viršų ir pradėjo triukšmauti, o kadangi restorane buvo daugiau žmonių, mes paprašėme išeiti arba tyliau bendrauti. Jie draugiškai išėjo, nebuvo agresyvūs“, – 15min pasakojo „Leleko“ darbuotojas.

Pasak jo, iš visos kompanijos buvo likę tik E.Vėlyvis su žmona Olga bei dar du filmo „Zero 3“ aktoriai. Palikę restoraną jie iškart neišsiskirstė – dar apie valandą stoviniavo lauke.

„Tuomet režisierius grįžo ir paprašė užeiti į tualetą. Mes leidome. Tačiau jis ten užmigo – bandėme stuksenti į duris, skambinome telefonu, tačiau jis nereagavo. Todėl iškvietėme apsaugą, ji išlaužė duris. Prikėlus jį, apsauga bandė išvesti, tačiau E.Vėlyvis priešinosi, panaudojo fizinę jėgą, todėl apsaugos darbuotojai iškvietė policiją“, – kalbėjo barmenas.

Kartu buvę draugai režisierių bandė nuraminti, tačiau jis nekreipė dėmesio: „Jis tiesiog buvo per daug išgėręs“, – teigė restorano darbuotojas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į muštynes Vilniaus restorane įsivėlęs Emilis Vėlyvis uždarytas į areštinę

VIDEO: Komisariato viršininkas: agresyviai nusiteikusį E.Vėlyvį pareigūnai tramdė ir elektra

Ketvirtadienio vidurdienį E.Vėlyvio atstovai išplatino jo atsiprašymą.

„Noriu pasakyti, kad čia yra konkurentų darbas, viskas surežisuota ir netikra. Jaučiu puolimą savo asmeniui, tai gali būti bandymas atlikti perversmą Lietuvos kino pramonėje. Juokauju, žinoma – taip kalbėčiau, jei būčiau politikas, kuriuos vaizduoju savo kūryboje. Iš tikro nuovargis ir atsipalaidavimas padarė savo.

Nesiteisinu, prisipažįstu padaręs nesąmonę, noriu atsiprašyti visuomenės ir policijos pareigūnų. Puikiai suprantu, kad viena yra filmai apie konfliktus su policija, kita – realybė. Blogai, kai tai sumaišoma, tačiau priimsiu visą atsakomybę už savo veiksmus. Kartu galiu pažadėti, kad pareigūnui, su kuriuo konfliktavau, jei tik jis sutiks, pasiūlysiu kad ir trumpą vaidmenį viename iš savo būsimų filmų – tikiuosi, tai bus savotiška kompensacija jam už naktinį darbą“, – pranešime spaudai cituojamas režisierius Emilis Vėlyvis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt