Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Rent“ miuziklo artistai prabilo: nesulaukia algos ir neatgauna savo asmeninių daiktų

Miuziklas „Rent“
Gyčio Vidžiūno nuotr. / Scena iš miuziklo „Rent“. Vaidas Baumila ir Tomas Legenzovas.
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nesumokami atlyginimai ir net tam tikras trukdymas atgauti savo pačių daiktus – su tokiomis problemomis susidūrė garsaus miuziklo „Rent“ artistai. Apie iškilusias finansines problemas viešai prabilo miuzikle dainuojantis Vaidas Baumila.

Dėl visų kilusių problemų jis kaltina miuziklo prodiuserę Gytę Bartoš. Vaidas įspėjo savo kolegas nebendradarbiauti su Gyte.

„Teatrinius projektus vykdantis žmogus šiemet apsiėmė prodiusuoti pasaulinio garso miuziklą „Rent“. Šiam spektakliui samdėsi daug žinomų vardų muzikos ir muzikinio teatro pasaulyje.

Tik viena bėda. Net ir pasirašius sutartis pinigų sumokėti Gytei nepavyksta jau nuo 2016-ųjų rugsėjo. Ir tai nėra pirmas atvejis, kai šis žmogus vengia ir visais įmanomais būdais išsisukinėja nuo mokestinių prievolių, o kiek teko šniukštinėtis internetuose, Latvijoje jai iškelta bankroto byla, nebent tai kitas asmuo tuo pačiu vardu ir pavarde.

Be kita ko, kad ir kaip būtų juokinga – mes, aktoriai, niekaip negalime atgauti savo atsinešto ir naudoto rekvizito spektaklio metu, už kurį patys mokėjome pinigus. Girdime tą pačią dainelę: rytoj, poryt, kitą mėnesį, kitais metais. Tad ne tik, kad už mėnesį repeticijų bei 8 pasirodymų negauname atlyginimų, bet dar ir patys prarandame nejučia suinvestuotus pinigus“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė Vaidas.

Žmonės.lt susisiekus su G.Bartoš, ji patikino, kad atlyginimas V.Baumilai jau pervestas.

„Lėšos yra gautos. Apie tai aktoriai, taip pat ir Vaidas Baumila, buvo informuoti praėjusią savaitę. Atsiskaitymai yra pradėti vykdyti ir planuojami užbaigti kitą savaitę. Pavedimas Vaidui Baumilai, mano žiniomis, padarytas“, – nedaugžodžiavo Gytė.

Gyčio Vidžiūno nuotr./Tomas Legenzovas miuzikle „Rent“
Gyčio Vidžiūno nuotr./Tomas Legenzovas miuzikle „Rent“

Tačiau Vaidas toli gražu nebuvo vienintelis, kuris kovojo dėl uždirbtų pinigų. Svarbų vaidmenį miuzikle sukūręs Tomas Legenzovas iki šiol atlygio negavo. Tiksliau, jam buvo sumokėta už repeticijas, bet ne už miuziklo rodymą publikai.

„Vis dar tikiuosi sulaukti atlygio už darbą. Tiksliai nežinau, ar Gytė daro kažkokius veiksmus ar ne, nes atidėliojimai ir prasta komunikacija su artistais užsitęsė... Viliuosi, kad viskas išsispręs teigiamai, nes pats miuziklas pavyko puikiai“, – Žmonės.lt sakė T.Legenzovas.

Išgirdęs, kad G.Bartoš žada pervesti pinigus kitą savaitę, dainininkas ir šokėjas sakė nežinantis, tikėti tuo ar ne.

„Kurį laiką man buvo gaila Gytės. Ji pasirodė idėjinis žmogus, o štai ją pavedė rėmėjai... Bent jau taip sakė.

Vien iš organizavimo proceso buvo aišku, kad kompetencijos, lyginant su kitais teatrais, trūko, kad suvaldytų tokio masto projektą. Bet buvo teigiama, kad „Jaunimo miuziklo teatras“ yra kažko naujo pradžia, todėl visi artistai užmerkė akis į nesklandumus ir kibo į darbus, aukodami visomis prasmėmis labai brangų savo laiką“, – kalbėjo Tomas.

Pasak jo, tai pirmas kartas, kai prodiuseriai jam nesumokėjo už darbą. Atlikėjas sakė norintis tikėti, kad miuziklo kūrėjai su juo dar atsiskaitys.

Miuziklas „Rent“ nuo rugsėjo buvo parodytas aštuonis kartus. Jame vaidina dvi aktorių grupės, vadinasi, abi grupės vaidino po keturis kartus. Miuzikle buvo galima pamatyti ne vieną Lietuvos žvaigždę: Girmantę Vaitkutę, Jeronimą Milių, Justiną Lapatinską, Kristiną Radžiukynaitę, Martyną Kavaliauską, Dominyką Vaitiekūną, Indrę Launikonytę ir kt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt