Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Renata Klimaitytė savo namų langus aptiko išterliotus meilės simboliais

Renatos Klimaitytės namų langus išpaišė dažais
Vaistės ir KK2 archyvo nuotr. / Renatos Klimaitytės namų langus išpaišė dažais
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

2014-uosius metus grupės „Kitokios“ narė Renata Klimaitytė pradėjo nekaip: sausio 1-osios rytą ji rado nutepliotus savo namų langus, išdažyta buvo ir namo siena. „Renata, myliu tave“, – tokie žodžiai raudonais dažais išraityti ant jos namų, šalia jų buvo nupiešta širdelė. Dažų nuvalymas paplonino dainininkės piniginę ir sukėlė siutą.

„Jei kažkas nori taip išreikšti kažkokius savo jausmus, nedarykite taip. Tiesiog pikta yra rasti tokį dalyką – joks čia pamaloninimas“, – Žmonės.lt apie incidentą pasakojo R.Klimaitytė. Moters teigimu, jei jau kas nori ją pradžiuginti, vietoje langų tepliojimo galėtų už automobilio valytuvų užkišti gėlytę.

Dainininkė patikina, kad turi įtarimų, kas Naujųjų metų šventės naktį šitaip pasidarbavo, tačiau nenorėdama nieko apkaltinti, jų neatskleidžia. 

Dažų nuvalymas R.Klimaitytei atsiėjo nepigiai: „Išsikviečiau valymo tarnybą. Visas nuvalymas nepigiai kainavo – apie 400 Lt. Išvalė po dienos. Įmonei reikėjo specialios chemijos, mat buvo išpaišyti ne tik langai, bet ir sienos.“

„Neprirašė ten jokių keiksmų, tačiau vis tiek pikta – nuvalymas nepigiai kainavo“, – apgailestavo ji.

Pasirodo, R.Klimaitytės namų langai ir anksčiau buvo sulaukę chuliganų dėmesio: „Mėgsta tuos mano langus tai padažyti, tai padaužyti, trinktelėti – buvo, kad į langą akmenuką paleido. Jau kartą su ašaromis akyse valėme drauge su kolege Oksana ištepliotą langą – tada maža širdis buvo nupiešta. Atsikėlėme po koncerto ir radome.“

„Tokia čia ir meilė, kai sumokėt dar reikia“, – reziumavo R.Klimaitytė. 

KK2 archyvo nuotr./Nuteplioti Renatos Klimaitytės langai
KK2 archyvo nuotr./Nuteplioti Renatos Klimaitytės langai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt