Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Remigijus Šimašius pažadą Vilniečiams ištęsėjo: akiplėšų savivalei – galas

Remigijus Šimašius
Žmonės.lt fotomontažas / Remigijus Šimašius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vilniaus meras Remigijus Šimašius šį rytą pats vyko į vieną prestižinių sostinės rajonų Žvėryną ir pradėjo griauti ten stūksančias nelegalias tvoras. Ketvirtadienį gyventojai už lango galėjo pamatyti R.Šimašių, mojuojantį benzininiu pjūklu. Nelegaliai valstybinę žemę apsitvėrusiems Vilniečiams buvo paskelbtas ne tik nuosprendis, bet imtasi ir konkrečių veiksmų.

Pagrindine gatve, į kurią buvo sutelktas mero dėmesys, tapo Birutės gatvė šalia Neries. Ten R.Šimašius pasiūlė nutiesti dviračių taką, kuriuo galės važinėtis visi Vilniečiai ir miesto svečiai.

Daug skundų dėl nelegaliai aptvertos teritorijos Žvėryne sulaukęs meras ketvirtadienį savomis rankomis kibo į darbus.

„Rytoj nelegalių tvorų Žvėryne, Birutės gatvėje, kaip ir žadėjau, neliks. Kadangi ponai nenusigriovė, pats rytoj atvažiuosiu ir su pjūkleliu prasieisiu. Toje vietoje turi būti ne prabangios terasos, o visų vilniečių dviračių takas. Jį ir nutiesime“, – internete dar trečiadienį savo ryžtu dalijosi meras.

Dviračių takas, kaip planuojama, bus nutiestas dar šiais metais.

Anksčiau R.Šimašius yra patikinęs, kad teritorijas apsitvėrę žmonės buvo iš anksto įspėti dėl savo savivalės, tačiau noro viską išspręsti taikiai bei bendradarbiauti iš jų nesulaukta.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt