Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

„Red Bull Flying Bach Local Challenge“ galvosūkį išsprendė pasaulio breiko čempionai

„Red Bull Flying Bach Local Challenge“ finalas
Audriaus Solomino nuotr. / „Red Bull Flying Bach Local Challenge“ finalas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Efektingos kaukės? Pulsuojanti muzika? Balerijos sijonėlis? Kuprinės? Moteriška jėga? Kas svarbiausia norint užkariauti pasaulio breiko čempionų „Flying Steps“ dėmesį?

Iš penkių trupių, kurias į projekto finalą pasiuntė Lietuvos šokio ekspertų komisija bei balsavusieji internetu, „Flying Steps“ išsirinko dvi vertas superfinalo.

Daugelį metų šokantys, savo mokyklą įkūrę, su projektu „Red Bull Flying Bach“ visą pasaulį apkeliavę talentai, atrodytų, galėtų būti labai griežti. Tačiau komandas „Hepta“, „Royals“, „In*Beat“, „Fond of Sounds“ ir „Low Air“ pasaulio čempionų devynetukas filmavimo aikštelėje pasitiko su šypsenomis.

Į Vilnių lapkričio 23-ąją atvykę šokėjai negailėjo komplimentų lietuvių muzikalumui, stengėsi pabrėžti geriausias kiekvienos komandos savybes. Visgi mūsiškiai išgirdo ir konstruktyvios bei pelnytos kritikos.

Beveik visiems „Red Bull Flying Bach Local Challenge“ finalistams buvo palinkėta nenuleisti rankų ir nenustoti treniruotis.

„Jūs dar labai jauni“, – ne kartą ištarė „Flying Steps“ nariai. Išrinkti dvi iš penkių trupių jiems nebuvo lengva – po diskusijų šokėjai sakė, kad kova ėjo „taškas į tašką“. „Kai kurie mūsų netgi ėmė skirti pustaškius“, – kvatojosi svečiai.  

Pagrindinio „Red Bull Flying Bach Local Challenge“ prizo – treniruotės su „Flying Steps“, 1000 Eur čekio ir pasirodymo Kongresų rūmuose – laimėtojai paaiškės tik... Kongresų rūmuose. Savo ovacijomis projekto čempionų komandą pasveikins į „Red Bull Flying Bach“ premjerą Lietuvoje lapkričio 26-osios vakarą susirinkę žiūrovai. 

Audriaus Solomino nuotr./„Red Bull Flying Bach Local Challenge“ finalas
Audriaus Solomino nuotr./„Red Bull Flying Bach Local Challenge“ finalas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Red Bull
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt