Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Realybės šou „2 Barai“ gretose – dar viena pramogų pasaulio žvaigždė

Realybės šou „2 Barai“  akimirkos
Karolio Bakūno nuotr. / Realybės šou „2 Barai“ akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiandien, sekmadienį, pajūryje vyks trečioji populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Ant karštosios kėdės antrąjį kartą sėdės piktų savo komandos narių komentarų vėl sulaukęs Juozas, o antrojo kovos dalyvio likimą nuspręs daugiausiai pliusų surinkęs velnių komandos lyderis Martin. Laidos žiūrovams projekto kūrėjai vėl pažers staigmenų – prie šou prisijungs naujas dalyvis, kurį puikiai pažįsta visa Lietuva.

Tiesioginės transliacijos metu su realybės šou „2 Barai“ turės atsisveikinti dar vienas barmenas. Šią savaitę mažesnę apyvartą dirbdama bare surinko juodųjų velnių komanda, todėl jiems teko užduotis – į kovą dėl išlikimo pasiųsti vieną dalyvį.

Juo jau atrąjį kartą tapo daugiausia minusų surinkęs ir savo komandą blogu elgesiu vėl nuvylęs Juozas. Kas užims antrąją karštąją kėdę, paaiškės tik tiesioginės transliacijos metu.

Projekto kūrėjai tiek žiūrovus, tiek dalyvius savo staigmenomis nustebino jau ne kartą – į šou savaitei buvo sugrįžęs praėjusių metų „2 Barai“ finalininkas Renaldas, dalyvėmis tapo socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė ir buvusi garsios merginų grupės narė Oksana.

Tačiau tai – dar ne viskas. Šiandien žadama visus nustebinti dar labiau – prie realybės šou dalyvių prisijungs dar vienas naujokas. Kas jis – kol kas neatskleidžiama, tačiau aišku viena – jis yra atlikėjas, jau dalyvavęs ne viename televizijos projekte.

Išlikimo kovoje paaiškės ne tik vieno iš dviejų ant karštųjų kėdžių sėdinčių dalyvių likimas, bet ir bus nagrinėjami svarbiausi savaitės įvykiai ir sparčiai besikeičiantys barmenų tarpusavio santykiai.

Žiūrovams ir dalyviams sekmadienio vakaras žada ne tik daugybę intrigų ir paslaptyje laikomo naujoko atėjimą, bet ir begalę smagių emocijų bei geros muzikos. Savo dainas dovanos Eglė Jakštytė, Stano, Deivydas Zvonkus, Ruslanas Kirilkinas, o kartu su velnių ir angelų komandų vadovais Vitalijumi Cololo ir Ramūnu Vyšniausku legendinį realybės šou himną – dainą „Eik į barą“ – sudainuos patys projekto dalyviai.

Koks žinomas atlikėjas prisijungs prie „2 Barai“ dalyvių? Ką į išlikimo kovą pasiųs gražuolis Martin? Kam teks atsisveiktinti su projektu ir galimybe tapti ryškiausia žvagžde? Visi atsakymai – šiandien 19.30 val. „2 Barai“ išlikimo kovoje.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba dvylika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais ir sekmadieniais per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt