Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ramūnas Vyšniauskas prakalbo apie audringą gyvenimą: „Mano misija buvo teikti moterims džiaugsmą“

Ramūnas Vyšniauskas
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr. / Ramūnas Vyšniauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Buvęs sunkiaatletis, šiuo metu sėkmingus verslus uostamiestyje plėtojantis Ramūnas Vyšniauskas įsitikinęs, kad jo gyvenimas galėjo pakrypti visai į kitą pusę. Nevaldomi vakarėliai, audringa kompanija ir labai daug malonumų. „Mano misija buvo teikti moterims džiaugsmą”, – LNK laidoje „Kitu kampu” prisipažino jis.

Jauni, gražūs ir perspektyvūs – toks buvo Ramūnas ir jo garsūs draugai savo karjerų pradžioje. Juos atpažindavo gatvėje, jiems nebuvo jokių ribų. Anot laidos pašnekovo, vyrų kompanija buvo užsibrėžusi neeilinį tikslą. „Viso būrelio misija buvo teikti moterims džiaugsmą. Ir mums ėjosi puikiai”, – beprotiškus laikus prisiminė R. Vyšniauskas.

Tik lemtingo atsitiktinumo dėka per savo įprotį net gatvėje žvalgytis į moteris R. Vyšniauskas susipažino su savo žmona. Tuo metu sunkiaatletis nė negalėjo pagalvoti, kad nerimtai baigtis turėjęs nuotykis galėtų išaugti į santuoką ir vaikus.

Anot pašnekovo, panašiai susiklostė visos kartu šėlti mėgusios draugų kompanijos likimai. „Pirmas iš mūsų chebros susituokė Jogaila, po to aš, po to Marijonas. Tai va, taip ir nebeliko džiaugsmo teikėjų. Tikriausiai, kad į gerą, nes visko buvo jau per daug”, – atviravo garsus vyras.

Kaip Ramūną sugebėjo pažaboti jo žmona? Kokius sunkius gyvenimo etapus reikėjo įveikti garsiam sunkiaatlečiui? Kaip jis gyvena šiandien, kai sportininko karjera jau tik prisiminimas?

Visą pokalbį su R. Vyšniausku išvysti galėsite jau antradienį 20.30 val. laidoje „Kitu kampu” per LNK

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt