Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ramūnas Rudokas vedė 28 metais jaunesnę mylimąją Justiną Žeimytę

Ramūnas Rudokas vedė mylimąją Justiną Žeimytę
Dariaus Kučio nuotr. / Ramūnas Rudokas vedė Justiną Žeimytę
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienio popietę Vilniaus santuokų rūmuose aukso žiedus sumainė aktorius Ramūnas Rudokas (49) ir jo išrinktoji Justina Žeimytė (21).

Svarbiąją dieną nuotaka puošėsi lietuvių dizainerės Airidos Skrickienės kurta suknele. Jos veliumas, beveik siekiantis žemę, dailiai susiliejo su tiulio sijonu. iš po kurio švietė balti aukštakulniai bateliai. Tuo tarpu jaunikis per vestuves vilkėjo klasikinį juodą kostiumą.

Apie įsiplieskusius šiltus jausmus Justinai aktorius atskleidė sausio pirmosiomis dienomis. Apie asmeninį gyvenimą viešai nekalbantis R.Rudokas iki tol meilę Justinai laikė paslaptyje.

Pora pažįstama jau ne vienus metus, tačiau romantiškiems jausmams reikėjo laiko. Ramūnas ir Justina, kalbėdami apie savo santykius, skaičiuoja ne metus, o mėnesius.

Dariaus Kučio nuotr./Ramūnas Rudokas vedė mylimąją Justiną Žeimytę
Dariaus Kučio nuotr./Ramūnas Rudokas vedė mylimąją Justiną Žeimytę

J.Žeimytė – modelis, pastaruosius metus laimės ieškojusi svetur. Ramūno ir jos draugystė – įrodymas, kad amžius meilei nėra kliūtis.

Ši santuoka Justinai pirma, o Ramūnui – antra. Anksčiau aktorius buvo susituokęs su pianiste Diana Rudokiene.

Prieš susipažindamas su Justina Ramūnas šiltus jausmus puoselėjo šokėjai Katerinai Voropaj. Su K.Voropaj susilauktas kūdikis – jųdviejų pirmasis. Ankstesniuose santykiuose R.Rudokui gimė dvi dukros Milda ir Patricija. Lyg savo sūnų aktorius augino ir pianistą Paulių Rudoką.

VIDEO: Justinos Žeimytės ir Ramūno Rudoko vestuvių akimirkos

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt