Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Ralio dalyvėmis tapusios „69 danguje“ merginos: „Už greitį svarbiau protas ir apsukrumas“

Vilija Matačiūnaitė, Gintarė Gurevičiūtė, Karina Krysko-Skambinė, Ingrida Martinkėnaitė ir Agnė Zacharevičienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / „Racing Ladies“ orientacinėse varžybose
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Skriejančios. Ledinės. Turbo. Raketos“, – taip save pristato grupės „69 danguje“ narės Karina Krysko-Skambinė, Ingrida Martinkėnaitė, Gintarė Gurevičiūtė, Vilija Matačiūnaitė ir Agnė Zacharevičienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Racing Ladies“ orientacinėse varžybose
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Gintarė Gurevičiūtė, Karina Krysko, Ingrida Martinkėnaitė

Visos jos penktadienio popietę susibūrė į Vilniui atstovaujančią „Racing Ladies“ komandą ir išbandė jėgas moterų orientaciniame ralyje.

„Mes tik vrrrum vrrrum vrrrum ir būsime pirmos“, – dar prieš startą specialioje „Eneos 1000 km lenktynių“ rungtyje juokėsi merginos.

Iš viso joms teks įveikti apie 80 kilometrų atkarpą. Komandos merginos pradžioje „Nissan“ automobilį patikėjo vairuoti Ingridai, tačiau vėliau vis dėlto nusprendė, kad pakaitomis vairuos visos.

VIDEO: "Racing Ladies" orientacinis ralis

TAIP PAT SKAITYKITE: Orientaciniame ralyje su garsiomis moterimis startuosianti Gintarė Gurevičiūtė tikisi pergalės

„Dieviname greitį, tačiau labai nelėksime. Šiame ralyje svarbiau protas ir apsukrumas“, – sakė Ingrida.

„Esame labai viltingai nusiteikusios, nuotaika – smagi, linksma. Šis ralis mums iššūkis, tačiau tikimės pirmos vietos“, – Žmonės.lt sakė Karina.

Penkios vairuojančios moterys traukia vyrų dėmesį, tačiau kartais jos sulaukia ir pastabų, neva vyrai vairuoja geriau. Visiems tokiems skeptikams, kad neva moterys vairuoja prasčiau, jos atkerta: „Tegu tie vyrai patys persilaiko teises. Protingi vyrai taip nešneka, o kartais jie tiesiog vaizduoja geresnius vairuotojus.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Racing Ladies“ orientacinėse varžybose
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Karina Krysko ir Ingrida Martinkėnaitė

Pasak jos, visos merginos vairuoja saugiai, turi nemažą patirtį, daug laiko praleidžia kelyje, nėra naujokės.

Tuo tarpu Karina pastebi: „Kaip ir geri plaukikai kartais nuskęsta, taip ir geri vairuotojai, būna, vairuoja prasčiau.“

Po kelias valandas trukusio ralio galiausiai merginos pasiekė finišą ir užbaigė pasirodymą Palangos centre esančiame restorane „de Cuba“. Čia susirinkusios komandų narės ne tik dalinosi įspūdžiais, bet ir surengė smagų nealkoholinių kokteilių vakarėlį.

Galiausiai visos komandos vėl sugrįžo į starto vietą, čia vyko iškilminga apdovanojimų ceremonija. Čia viena iš dalyvių, Kauno komandai atstovavusi Igrida Kazlauskaitė sudainavo specialų „Racing Ladies“ himną.

Jos komanda liko paskutinė ir užėmė septintą vietą iš septynių galimų. Tačiau I.Kazlauskaitė dėl to neišgyvena. Pasak jos, svarbiausia – gerai nusiteikti, atsipalaiduoti ir mėgautispačiu raliu, o ne varžytis dėl nugalėtojo vardo.

VIDEO: Racing ladies merginų įspūdžiai po orientacinio ralio Eneos 1000 km lenktynėse

„Nelijo, puikus oras, tai buvo mūsų debiutinis pasirodymas. Atradau labai nuostabių kompanionių. Supratau, kad net į Aliaską ar pasaulio kraštą aš galėčiau su jomis važiuoti. Buvom ir nuklydusios, saku, na, ką čia stresuoti, pasėdim, pasidžiaugiam saulute, pro jūrą pralekiam. Apžiūrėjom visas stoteles. Smagiai leidome laiką“, – pasakojo I.Kazlauskaitė.

Prieš paskutinėje vietoje liko Eglės Jackaitės vadovaujama Klaipėdos moterų komanda. Pasak jų, tik pasiekusios finišą jos suprato, kad yra labai pavargusios ir... labai alkanos. „Mūsų komanda superinė. Tik esame labai alkanos, todėl gal net truputį agresyviuos“ , – juokėsi komandos narės.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Racing Ladies“ dalyvių sutikimas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Racing Ladies“ nugalėtojos „Monstriukės“

Penktąja vieta džiaugėsi Marijampolės komanda, „69 danguje“ merginų, G.Gurevičiūtės, A.Zacharevičienės ir V.Matačiūnaitės komanda užėmė ketvirtąją vietą. Ir nors jos tikėjosi laimėti, sako dėl rezultato per daug nesukančios galvos. „Vien dalyvavimas jau yra pergalė. Smagiai prleidome laiką ir jau norime važiuoti dar ir dar“ , – linksmai kalbėjo merginos.

Pirmos trys vietos atiteko Šiaulių, Vilniaus ir Alytaus komadoms. Geriausiomis buvo pripažintos „Monstriukėmis“ pasivadinusios moterys.

„Emocijos labai geros. Grįžome po ralio tikrai labai pavargusios. Pavargusios, bet laimingos“, – Žmonės.lt sakė nugalėtojų komandos narės.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Racing Ladies“ dalyvių sutikimas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Racing Ladies“ dalyvių sutikimas

TAIP PAT SKAITYKITE: Palangoje lenktynių mergaite tapusi Monika Šalčiūtė: „Būtų smagiau, jei būčiau šturmanė, bet...“

VIDEO: "Racing Ladies" orientacinis ralis

Daugiau naujienų apie „Eneos 1000 km lenktynės“ skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt