Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Raisos Šarkienės sūnaus vestuvėse Daina Bilevičiūtė šėliojo apsivilkusi nuotakos suknelę

Raisa Šarkienė (kairėje), Daina Bilevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Raisa Šarkienė (kairėje) ir Daina Bilevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vokalo pedagogė Daina Bilevičiūtė savaitgalį šventė savo draugės Raisos Šarkienės sūnaus Dominyko vestuves. Antrąją puotos dieną žinoma moteris visai atsipalaidavo: apsirengė Dominyko nuotakos Margaritos suknelę, kurią ši vilkėjo per ceremoniją, susirado jaunikį ir pati inscenizavo nuosavas vestuves.

Žmonės.lt D.Bilevičiūtė pasakojo, kad R.Šarkienės sūnaus Dominyko vestuves nuo pat šeštadienio šventė Trakų rajone esančioje sodyboje, prie ežero. Vakarėlio būta audringo: čia sugūžėjo ne tik svečiai iš Lietuvos, bet ir iš Ukrainos, mat nuotakos Margaritos šaknys – ukrainietiškos. 

Antrąją vestuvių dieną D.Bilevičiūtė nutarė visai atsipalaiduoti: taip įsilinksmino, kad pati apsivilko nuotakos Margaritos suknelę, susirado jaunikį ir suvaidino ištekanti. 

„Kai kurie svečiai vis sakė, kad aš panaši į nuotaką – Margarita irgi šviesiaplaukė, apkūnesnė. Tada ji man leido apsivilkti jos vestuvinę suknelę“, – Žmonės.lt pasakojo D.Bilevičiūtė. 

Apsivilkusi suknelę ji ėmė dairytis jaunikio. Ir rado – kitą R.Šarkienės sūnų Eloną. Šis sutiko dalyvauti fiktyvioje vestuvių ceremonijoje ir „vesti“ Dainą ant ežero kranto. 

Asmeninio albumo nuotr./Daina Bilevičiūtė su draugais
Asmeninio albumo nuotr./Daina Bilevičiūtė ir Raisos Šarkienės sūnus Elonas

D.Bilevičiūtė pasakojo, kad ši inscenizacija buvo labai smagi – R.Šarkienė davė palaiminimą, Radžis tapo pabroliu... Ji net Elono mylimosios sutikimą taip kvailioti gavo. 

„Aš net norėjau su ta suknele į ežerą šokti, nuotaka man leido... Bet kiti sakė, kad nuskęsiu“, – Žmonės.lt pasakojo D.Bilevičiūtė.

Fiktyviai susituokę Daina ir Elonas surūkė „taikos cigarą“. 

Asmeninio albumo nuotr./Daina Bilevičiūtė su draugais
Asmeninio albumo nuotr./Daina Bilevičiūtė ir Raisos Šarkienės sūnus Elonas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt