Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Raimonda Masiulytė apie pažintį su „The Script“ vokalistu Danny O'Donoghue: „Tai dėl muzikos pakvaišęs žmogus“

Danny O'Donoghue ir Raimonda Masiulytė
Asmeninio albumo nuotr. / Danny O'Donoghue ir Raimonda Masiulytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiuo metu Dubline gyvenanti Raimonda Masiulytė džiaugiasi galimybe susipažinti ir pabendrauti su garsios airių grupės „The Script“ vokalistu Danny O'Donoghue. Atlikėjas atvyko į koledžą, kuriame šiuo metu studijuoja Raimonda, ir papasakojo apie savo karjeros pradžią, ką reiškia pradėti nuo nieko ir kaip toli gali nuvesti muzika.

„Norinčių patekti į šį seminarą-paskaitą buvo labai daug, tačiau man pasisekė, nes greitai sureagavau ir užsiregistravau. Pakliuvau į susitikimą ir asmeniškai pabendravau su Danny. Įdomu tai, kad jo vokalo mokytoja Tina yra viena iš koledžo, kuriame mokausi, dėstytojų“, – portalui Žmonės.lt pasakojo R.Masiulytė.

Susitikimo metu studentai ir atlikėjas dvi valandas kalbėjosi, diskutavo ir dalijosi patirtimi. Po viso to atlikėjas nesididžiavo ir pasiūlė norintiems drauge nusifotografuoti. „Susitikimo metu kalbėjomės apie jo vieną geriausių singlų „Breakeven“, kaip atsirado ši daina, kaip jam teko sunkiai kopti į pripažinimo viršūnę. Danny yra kilęs iš Airijos, todėl jam apsilankymas mūsų koledže buvo lyg grįžimas namo“, – įspūdžiais dalijosi Raimonda.

R.Masiulytė žymiam atlikėjui papasakojo apie Lietuvą, apie savo dabartines studijas Airijoje, papasakojo, kad gimtinėje yra labai šalta. „Tai šiltas, pakvaišęs dėl muzikos ir labai linksmas žmogus. Pas mus dažnai nutinka, kad paskaitų į koledžą atvyksta pravesti įvairūs žinomi žmonės. Tai yra dalis mūsų praktikos ir aš labai džiaugiuosi tokia galimybe“, – atviravo R.Masiulytė.

VIDEO: „The Script“ – „Breakeven“

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt