Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Raigardas Musnickas ir Mindaugas Lapinskas į savo naują radijo laidą pakvietė ir Victorią Beckham

Raigardas Musnickas ir Mindaugas Lapinskas
Karolio Mankausko nuotr. / Raigardas Musnickas ir Mindaugas Lapinskas
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Žurnalistas Raigardas Musnickas „Žinių radijo“ eteryje pristato naują laidų ciklą – „Aukšta klasė“. Tiesa, prie mikrofono jį girdėsime ne vieną – prie Raigardo jungiasi viešųjų ryšių konsultantas Mindaugas Lapinskas. Vyrų misija paprasta – pagaliau išsiaiškinti, kas Lietuvoje yra ta aukšta klasė – ar „Ferarri“ vairuojantis, bet nuomojamame bute gyvenantis aktorius, ar doktorantūros laipsnį turintis profesorius.

Atsakymus į klausimus Raigardas ir Mindaugas bandys išgauti ne tik iš stiliaus ikonų, vadinamosios grietinėlės ir elito atstovų, bet ir iš tai išmanančių specialistų.

Kokia tai bus laida ir kuo ji išsiskirs? 

Mindaugas: Laida yra apie tikrus žmones už aukštos klasės, už gražaus gyvenimo. Dabartinėse laidose, televizijoje kalbama labai nudailintai, labai nusaldintai. Toks vaizdas, kad ten lėlės iš tikrųjų yra. O mes nepretenduojame į ypatingai nusaldintą variantą. Galbūt šiek tiek su humoru pažvelgsime į įvairius aukšto gyvenimo, gražaus gyvenimo atributus.

Tame tarpe ir kaip apgauti klausytoją, kaip apgauti kitus, pavaizduojant, kad tu iš tikrųjų gyveni labai gražų gyvenimą. Manyčiau, kad labai didelė dalis tų, kuriuos mes matome gyvenančius toj aukštoj klasėj, iš tikrųjų, jie vaidina. Žino, kaip tai reikia daryti, kaip reikia būti kietu skraidytoju, kaip reikia būti intelektualiu vyno žinovu, kaip reikia būti stilistu ir kaip palaikyti pokalbį apie drabužius ar apie sportą, bet nesivarginant tokiu būti, bet gerai apsimesti.  

Raigardas: Kadangi aš neturiu „krūto“ automobilio, lėktuvais neskraidau, tai aš bandau suprasti, kaip ta „grietinėlė“ ten gyvena. Noriu būti prie „chebros“ (juokiasi). Čia, vat Mindaugas viską žino apie stilių, jis kviečia tuos, kurie žino, o aš sėdžiu ir klausausi ir dedu viską sau į galvą. 

Tai kokių pašnekovų klausite visų tų klausimų?

Mindaugas: Į laidą kviesime tuos, kurie sugebės gerai patarti, kaip apsimesti. 

O kas geriausias apsimetėlis Lietuvoje?

Mindaugas: Tai vat tą ir stengsimės nustatyti laidoje, kurie iš jų yra tikri, o kurie yra apsimetėliai. Jeigu tu esi geras stilistas, tai labai tikėtina, kad sugebėsi paaiškinti paprastesniems žmonėms, kaip apsimesti geru stilistu.

Tai Juozas Statkevičius ir Asta Valentaitė laidoje tikrai pasirodys?

Raigardas: Ne tik juos, bet mes į laidą norime pakviesti ir Viktoriją Bechem, jau išsiuntėme užklausą, tai laukiame atsakymo. Tačiau pakviesime ne tik tai tuos, dėl kurių varvinamos seilės, bet ir tuos kurie moka paaiškinti, kur ta jų paslaptis. 

Karolio Mankausko nuotr./Raigardas Musnickas
Karolio Mankausko nuotr./Raigardas Musnickas

Laidose kalbėsite tik apie stilių?

Raigardas: Yra labai įdomu pabandyti suprasti žmonių psichologiją. Pavyzdžiui yra tokių, kurie važinėja su Ferrari, nors Artūras Zuokas man sakė, kad Ferrari nepirktų, jam per brangu, jam BMW užtenka. Tai kodėl žmonės vat perka Ferrari? Ar nėra kur pinigų dėti, ar tai yra stiliaus dalykai, kad būtent važinėti su tokia mašina.

Kad su Ferrari važinėja Justinas Byberis, aš suprantu. Jam reikia, kitaip tu nebūsi žvaigždė. O čia pas mus važinėja tokie, kurie nėra žvaigždės. 

Pavyzdžiui, kad su Ferrari važinėja Justinas Byberis, tai aš suprantu. Jam reikia, kitaip tu nebūsi žvaigždė. O čia pas mus važinėja tokie, kurie nėra žvaigždės. Tai gal iš tiesų tai yra pragmatika. Tu bandai suprasti, kodėl jis pavyzdžiui vienaip ar kitaip rengiasi, kodėl jam patinka kitus kritikuoti.

Kas yra blogo, kad žmogus rengiasi taip, kaip jis supranta, kodėl vieno žmogaus neįleidžia į naktinį klubą, nors jis atrodo tvarkingai ir su juo viskas gerai. Tačiau sako, kad jis kaimietis, iš ko tai nusprendžia?

Mindaugas: Tai va bandysime išsiaiškinti, kaip tikslingai paslėpti vyrišką rankinę, nešiojamą per petį, kad įleistų į tą naktinį klubą. Kodėl pavyzdžiui ateini į sporto klubą ir matai žmogus neatrodo labai jau raumeningas ar sportiškas, bet jauti iš jo visos povyzos, kaip jis prieina prie hantelių, kad jis vis tik yra sportininkas. Tai vat apie tokius dalykus irgi kalbėsime. Dar gi kalbėsime apie tai, kaip Raigardas sako, apie tai kaip būti prie „chebros“. Čia ne tik apsirengti reikia mokėti, čia dar reikia sugebėti kalbėti. 

Raigardas: Žmones skaito portalus, žurnalus, mato tas žvaigždes ir varvina seiles. Todėl mes ir norime išsiaiškinti, kuo tas žmogus kvėpuoja, kaip jis gyvena savo detalėse, kad visi kiti dėl jo varvina seiles.

Karolio Mankausko nuotr./Mindaugas Lapinskas
Karolio Mankausko nuotr./Mindaugas Lapinskas

Tai aukšta klasė yra prabangūs daiktai ir pasirodymas prestižiniuose vakarėliuose? 

Raigardas: Aš pažįstu labai daug žvaigždžių, kurie gyvena nuomojamame dviejų kambarių bute, bet perka kažkodėl labai brangų automobilį, kuris vertas tiek, kiek geras butas. Tai yra garsūs aktoriai, žvaigždės ir tu bandai suprasti, kam jam to reikia.

Jeigu jam to reikia palaikyti įvaizdžiui, kad tai yra jo dalis, tai jis bet kokia kaina turi būti matomas. Jeigu tai jam uždirba pinigus, gali tai pateisinti. Kiekvienas daiktą įsigyja tokį, kuris jo statusui suteikia papildomos vertės. Jeigu jo statusas savaime nieko nevertas, tai tada tu pradedi apsistatyti daiktais, kurie iš tikrųjų tavo statusą kelia. 

Mindaugas: Kai moteris ateina pas plastikos chirurgą dėl krūtinės implantų, tai sako, kad dėl savęs, kad jaustųsi pasitikinti ir panašiai. Bet kad taip jaustumeis, nebūtinai reikia silikono. Tu gali pavyzdžiui įsidėti kokio nors Imanuelio Kanto „Grynojo proto“ implantus, gali įsidėti vyno pažinimo implantus. Arba tu paragavęs austrę, gali pasakyti iš kurios pakrantės ir kurį mėnesį ta austrė yra pagauta. Tuomet atrodysi labai didelis ekspertas. 

Raigardas: Kiekvieną žmogų, kiekviename veiksme reikia bandyti suprasti. Kiti Ferrari neperka galėdami pirkti. Visas mūsų šalies milijardierių elitas neturi nei vieno Ferrario. 

Kodėl toks pavadinimas „Aukšta klasė“?    

Mindaugas: Jeigu laidą pavadintume aukštoji klasė, tai atrodytų, kad mes čia adoruojame ir žavimės kažkokiu tai elitu. Aukštos klasės tu gali būti arba natūraliai, arba tu gali labai gerai apsimesti. Tai tegu čia kiekvienas traktuoja kaip nori. 

Laidą vesite dviese. Ar būsite oponentai ar labiau broliai šaunuoliai?

Mindaugas: Ne, aš negaliu būti draugas su Raigardu. Mano gyvenimo filosofija skiriasi nuo Raigardo. Aš skirtingai nuo jo – neapsimetinėju, kad man yra įdomūs tie aukštos klasės dalykai ir aš neslėpsiu, kad aš norėčiau juos turėti (juokiasi). 

Raigardas: Ne aš neslepiu. Ką noriu – tą ir turiu. Aš investuoju pinigus į kitus dalykus ir ne mažesnius nei kainuoja Ferrari. 

Mindaugas: Tai bandysime ieškoti tų sąlyčiu taškų arba ginčytis, kas yra svarbiau.

Raigardas: Kam reikia ginčytis? Kodėl viską reikia paversti ginču? Tai yra labai blogas bruožas. Reikia paversti pažinimu, o ne ginču. 

Kada čia bus galima jus išgirsti?

Raigardas: Trečiadieniais 10.10 val. per Žinių radiją ir aišku internete. 

Pirmosios laidos įrašą žiūrėkite ČIA.

Žinių radijas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt