Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Radijo laidų vedėjos L. Gradauskienė ir V. Zakarkienė dovanoja savo sukneles

Vaida Zakarkienė ir Livija Gradauskienė
Radiocentro nuotr. / Vaida Zakarkienė ir Livija Gradauskienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Lietuvoje gyvenanti etiopė Eskedar Maštavičienė jau trečius metus prieš žiemos šventes vykdo gražią moterišką iniciatyvą „Padovanok suknelę“ ir ragina dovanoti sukneles vargingiau gyvenančioms moterims įvairiuose šalies miestuose. Apie tai „Radiocentro“ eteryje su Livija ir Vaida šįryt telefonu kalbėjo pati akcijos iniciatorė Eskedar Maštavičienė ir studijoje viešėjusi žurnalistė, akcijos ambasadorė Daiva Žeimytė. Šiais metais prie akcijos su džiaugsmu prisideda ir Livija bei Vaida, dovanodamos savo sukneles.

Akcijos „Padovanok suknelę“ iniciatorė, iš Etiopijos kilusi Eskedar, „Radiocentro“ eteryje pasakojo, kad akcijos renginiuose moterys pasipuošusios virsta tikromis karalienėmis. Moterys, auginančios būrį vaikų, paprastai visa, kas geriausia atiduoda atžaloms, o save dažniausiai visai pamiršta. O tuo metu daugybės kitų moterų spintos lūžta nuo nenešiojamų drabužių, kuriuos apsivilko vieną kitą kartą ir pamiršo.

„Raginame nelaikyti tų suknelių spintoje ir neišmesti, bet padovanoti toms, kurioms jos padėtų sukurti šventinę nuotaiką. Svarbu, kad ta suknelė būtų ne kasdieniška, bet puošnesnė, kuria vargingiau gyvenanti moteris galėtų pasipuošti per šventes. Manau, kad moteriai suknelė yra savotiškas moteriškumo simbolis, moteriško žavesio, elegancijos atspindys. Ir to nusipelno visos“, – „Radiocentro“ eteryje sakė D. Žeimytė.

Pernai buvo padovanota daugiau nei šimtas suknelių. Livija ir Vaida, dovanodamas akcijai savąsias, nori paraginti prie akcijos prisijungti moteris iš visos Lietuvos, kad šiais metais šventes pasitiktų dar daugiau pasipuošusių Lietuvos moterų.

Jeigu norite prisidėti prie akcijos „Padovanok suknelę“, susiekite su iniciatyvos organizatoriais Facebook puslapyje „Padovanok suknelę“ arba galite tiesiog atnešti drabužius į jums artimiausią ir patogiausią nuomos punktą. Pateikiame sukneles surinksiančių savanorių kontaktus:

Vilnius. Kontaktinis asmuo: Eskedar, tel. 8 615 39223, adresas: Pamėnkalnio g. 13.

Kaunas. Kontaktiniai asmenys: Ingrida, tel. 8 655 66609 ir Ilona, tel. 8 699 07556, adresas: A.Mickevičiaus g. 19.

Klaipėda. Kontaktinis asmuo: Areta, tel. 8 610 68405. Šiauliai. Kontaktinis asmuo: Vida, tel. 868660697, adresas: Tilžės g. 126, antras aukštas.

Panevėžys. Kontaktiniai asmenys: Indiana, tel. 8 686 23229, Jurga, tel. 8 612 00687, adresas: Respublikos g. 44.

Kėdainiai. Kontaktinis asmuo: Daiva, tel. 8 656 87424.

Švenčionys ir Visaginas. Kontaktinis asmuo: Agnė, tel. 860636080, adresas: Parko g. 14.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt