Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Pusnuogė Conchita Wurst papuošė vokiško žurnalo „Rolling Stones“ viršelį

Conchita Wurst
Conchita Wurst
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vokietijoje leidžiamo žurnalo „Rolling Stone“ liepos mėnesio numerio viršelį papuošė pusnuogės austrų žvaigždės Conchitos Wurst nuotrauka. „Antrasis Conchitos Wurst gyvenimas“, – skelbia masyvi kelių puslapių apimties straipsnio apie „Eurovizijos“ nugalėtoją antraštė.

„Eurovizijos“ konkursą, kuris tada vyko Danijoje, Kopenhagoje, Conchita Wurst laimėjo pernai – 2014-aisiais. Ji iškovojo ne tik simbolišką trofėjų, bet ir padovanojo teisę konkursą surengti gimtinei Austrijai. 

Tai šalis vos prieš mėnesį įgyvendino nepriekaištingai – pompastiškai atšventė 60-ąją „Euroviziją“. Tiesa, nors pergalę konkurse Conchita Wurst išplėšė pernai, ji ir šįmet buvo viena didžiausių „Eurovizijos“ žvaigždžių – stebint daugiau nei 200 mln. žiūrovų kalbino atlikėjus „žaliajame kambaryje“, pati dovanojo dalį savo koncertinės programos. 

Conchita Wurst tapo svarbiausio straipsnio heroje
Conchita Wurst tapo svarbiausio straipsnio heroje

„Eurovizijos“ užkulisiuose kalbama, kad Conchita Wurst – viena iš nedaugelio atlikėjų, kuriai konkursas iš tiesų atnešė palyginus ilgą laiką trunkančią pasaulinę šlovę. Šįmet ji nugalėtojos trofėjų perdavė švedui Mansui Zemerlowui, tačiau vis dar šildosi didžiulės šlovės spinduliuose. 

Tai įrodo ir tarptautinės spaudos dėmesys. Vokietijoje, o ir visame pasaulyje populiarus žurnalas „Rolling Stones“ Conchitai Wurst skyrė vietą liepos mėnesio numerio viršelyje. Maža to, išspausdino kelių puslapių apimties straipsnį apie atlikėjos gyvenimo pokyčius, taip pat kadrus iš naujos fotosesijos. 

Ant „Rolling Stones“ viršelio Conchita Wurst įsiamžino pusnuogė – vien su liemenį dengiančiomis kelnėmis. Viršutinę jos kūno dalį dengė juodų plaukų sruogos, o apnuoginti speneliai uždengti.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Conchita Wurst
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt