Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Puošnūs svečiai Vilniuje rinkosi į Didįjį metų pokylį

Vakaro svečiai
Gretos Skaraitienės nuotr. / Nijolė Galinienė, Gintautas ir Rūta Kėvišai, Ramunė Piekautaitė ir Kęstutis Verslovas, Virgilijus Noreika ir Loreta Bartusevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienio vakarą Vilniaus „Vaidilos“ teatre vyko Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNBOT) paramos fondo „Orfėjaus lyra“ organizuojamas Didysis metų pokylis. Šį pokylį fondas surengė po dvejų metų pertraukos. Visos jo metu surinktos lėšos bus skirtos paremti talentingus būsimus operos solistus, baleto šokėjus, jaunus muzikus.

Renginyje dalyvavo būrys garbių svečių, tarp kurių – žinomi šalies verslininkai, diplomatai, teisininkai, kultūros ir meno atstovai. 

Tarp jų buvo galima sutikti LNOBT vadovą Gintautą Kėvišą su žmona Rūta, paramos fondo direktorę Nijolę Galinienę, solistą Virgilijų Noreiką su žmona Loreta Bartusevičiūte-Noreikiene, Švedijos ambasadorę Lietuvoje Cecilia Ruthstrom-Ruin, kultūros ministrą Šarūną Birutį su žmona Rasa, Adolfas Šleževičius su žmona Janina, Birutę ir Rimtautą Vizgirdas, Nadieždą ir Julių Novickus, Antaną ir Dainą Bosus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Adolfas Šleževičius su žmona
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Adolfas Šleževičius su žmona Janina
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Vakaro svečiai
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Daina ir Antanas Bosai

Labdaringos šventės nepraleido ir renginių organizatorės Kristina Kaikarienė, Rasa Arlauskienė, dizaineriai Audronė Bunikienė, Egidijus Sidaras, Ramunė Piekautaitė su vyru Kęstučiu Verslovu bei daugelis kitų. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Vakaro svečiai
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Pokylio akimirka

LNOBT paramos fondas „Orfėjaus lyra“ veikia nuo 2003 m. Jo garbės prezidentė yra Violeta Urmanavičiūtė-Urmana. 

Paramos fondas su jo direktore Nijole Galiniene priešakyje per dvylika veiklos metų jau spėjo surinkti ir paramai išdalyti apie 145 tūkst. eurų.

Fondas skyrė 22 stipendijas LNOBT operos studijos jaunimui, parėmė dešimt solistų stažuočių. Parėmė šiandien jau gerai žinomų dainininkų Vaido Vyšniausko (Kristiano Benedikto), Vilhelmos Mončytės, Edmundo Seiliaus ir daugelio kitų stažuotes užsienyje.

Didžiojo metų pokylio svečiai – nuotraukų galerijoje:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt