Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Provokuojanti komedija žinomus žmones įkvėpė pavojingam žaidimui

"Kino pavasario" direktorė Vida Ramaškienė (dešinėje) su bičiule, Saugirdas Vaitulionis ir Erika Purauskytė
Gretos Skaraitienės nuotr. / "Kino pavasario" direktorė Vida Ramaškienė (dešinėje) su bičiule, Saugirdas Vaitulionis ir Erika Purauskytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Juokinga ir provokuojančia itališka komedija antradienio vakarą gardžiavosi laukiantieji „Kino pavasario“. LRT televizija kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ surengė išskirtinį kino seansą ir kolegas, draugus, partnerius pakvietė į filmą „Tobuli melagiai“.  

Nacionaliniu fenomenu vadinama ir gausybę bilietų Italijos kino teatruose pardavusi režisieriaus Paolo Genovese dramedija užduoda paprastą klausimą: kaip gerai pažįstate savo geriausią draugą ar vyrą, žmoną?

Eva ir Roko ruošia vakarienę, į kurią pakviečia rūšinio vyno ekspertus Lele ir Karlotą bei neseniai susituokusius Bianką (viena garsiausių italų aktorių Alba Rohrwacher) ir Kosimo. Jų vienišius bičiulis Bepė buvo pasižadėjęs pagaliau pristatyti šį vakarą savo sužadėtinę, bet paskutinę minutę atšaukia ketinimus dėl mylimąją užklupusios ligos.

Kad vakaras neprailgtų, Eva pasiūlo žaidimą: visi mobilieji telefonai sugula ant vaišių stalo, kiekviena SMS žinutė perskaitoma girdint kompanijai, į kiekvieną skambutį atsiliepiama įjungus garsiakalbį. Paprasta ir aišku. Intriguojančio žaidimo tikslas – įrodyti, kad nė vienas neturi ko slėpti. Tačiau argi taip būna?..

„Mobilusis telefonas yra tarsi mūsų „juodoji dėžė“, – intriguoja filmo režisierius.

Filmo žiūrovai juokavo, kad tokį žaidimą būtų pravartu surengti ir realybėje. Tik štai ar jis džiugins - klausimas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt