Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Provokuojančiame rumunų kalendoriuje – kunigų gėjų meilės scenos

N-18
„Orthodox priests“ kalendorius „Sancta Paraphilia“
„Orthodox priests“ nuotr. / „Orthodox priests“ kalendorius „Sancta Paraphilia“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prieštaringai vertinamo kalendoriaus „Orthodox priests“ kūrėjai iš Rumunijos pristato naujausią savo darbo – 2016-ųjų kalendorių, kuriame vaizduojami kunigai gėjai.

Naujausiame „Orthodox priests“ kalendoriuje – 12 provokuojančių nuotraukų, kuriose gėjai modeliai pozuoja apsirengę dvasininkų drabužiais.

Keliose nuotraukose matyti ir du modeliai, itin panašūs į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną bei Rusijos pravoslavų bažnyčios vyskupą patriarchą Kirilą – vienus iš didžiausių homoseksualų priešininkų.

Naująjį kalendorių, kuris kainuoja 19,99 euro, jo leidėjai pavadino „Sancta Paraphilia“, kas, anot jų, reiškia „šventus troškimus ar seksualines praktikas, kurios skiriasi nuo tradicinių“.

„Nuotraukos demonstruoja, kad geismas ir pagunda nežino lyties, seksualinės orientacijos, lyties tapatumo, odos spalvos, nuomonės ar įsitikinimų, galimybių, amžiaus ar bet kokio kito statuso, ir tikrai jokių sienų“, – kalendoriaus kūrėjus cituoja „Huffington Post“.

VIDEO: OC 2016 Sancta Paraphilia Promo Video

Can you stop? #controversy #art #artphotography #sanctaparaphilia #gay #lgbt #desire #temptation #oc2016

A photo posted by orthodoxcalendar (@orthodoxcalendar) on

Daugiau kalendoriaus nuotraukų galite pamatyti ČIA

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt