Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Projekto „Aš – stilistas!“ nugalėtojas Joringis Šatas dirbs naujame televizijos projekte

Projekto „Vilnius gyvai“ komanda
TV3 nuotr. / Projekto „Vilnius gyvai“ komanda
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kaunietis Joringis Šatas, pavasarį nuraškęs pergalę TV3 ambicijų šou „Aš – stilistas!“, ir toliau bus matomas televizijoje. Jaunas ir talentingas stilistas dirbs naujame TV3 projekte „Vilnius gyvai“ kartu su savo srities autoritetu Kęstu Rimdžiumi, televizijos diva Ieva Stasiulevičiūte ir žurnalistikos profesionalu Rimu Bružu.

„Aš visada norėjau dirbti televizijoje, – nerausdamas prisipažįsta J.Šatas. – Anksčiau turėjau veiklos jos užkulisiuose – kūriau įvaizdį projektų dalyviams, pats dalyvavau dainų konkursuose, laidų filmavimuose. Buvo labai įdomu, tik vis norėjosi pereiti į kitą pusę. Ir jau greitai tokiai svajonei bus lemta išsipildyti.“

Pastarąjį TV3 sezoną Joringis sublizgėjo šou „Aš – stilistas!“, nuo pat pradžių buvo vadinamas favoritu. Jį ypač palaikę televizijos žiūrovai netrukus galės stebėti, kaip toliau seksis jų pamėgtam stilistui.  

TAIP PAT SKAITYKITE: Šou „Aš – stilistas!“ laimėtojui Joringiui Šatui atsivėrė naujos karjeros durys

„Man projektas „Aš – stilistas!“ visų pirma padėjo aiškiai suvokti, koks yra stilisto darbas, kai ne šiaip asistuoji, o pats esi už viską atsakingas. Be to, laida padovanojo gerų pažinčių. Mano gyvenime tai buvo didžiulis šuolis į viršų“, – sako J.Šatas.

Pelnytą prizą – prestižinę darbo vietą prekybos ir pramogų centre „Ozas“ – jis priėmė pagarbiai ir visą vasarą be atostogų puošia vilniečius ir miesto svečius.

„Noriu padėti žmonėms gerai atrodyti. Beveik visais atvejais būna taip, kad žmogus sako: „Šitas drabužis labai gražus, bet ne man“. Tuomet aš labai prašau apsirengti tai, bent dėl manęs. Ir staiga klientas nustemba: tai, ką pamato veidrodyje, jam patinka ir tinka“, – pasakoja charizmatiškasis J.Šatas.

Jo vyresnysis kolega, mados pasaulyje vardą jau užsitarnavęs stilistas Kęstas Rimdžius dar prieš kelis mėnesius buvo Joringio teisėjas ir kritikas. Tačiau laidos „Aš – stilistas!“ procese Kęstas yra pasakęs, kad norėtų J.Šato savo komandoje. Tuomet dar niekas neįsivaizdavo, kad netrukus jie išties dirbs vienoje komandoje.

TV3 nuotr./Joringis Šatas
TV3 nuotr./Joringis Šatas

„Ankstesniame projekte gražiai bendravome. Iš Kęsto yra ko pasimokyti. Įdomu jo klausytis, nes jis ne tik pasako savo nuomonę, bet ir argumentuoja, paaiškina klaidas, parodo, kaip turėtų būti“,  – sako Joringis.

Nepaisant pagarbos pripažintam stilistui, naujame TV3 projekte „Vilnius gyvai“ J.Šatas nesidrovės ir savo nuomonės, kuri gali nesutapti su eksperto komentarais.

„Mes turėsime rubriką „Stilisto iššūkis“, kurioje varžysis jaunieji stilistai. Aš labiau atstovausiu kasdienę, gatvės madą, o Kęstas remsis pasaulio tendencijomis. Pažadu nenutylėti, jei galvosiu kitaip, nei jis. Be to, komisijos nariais galės tapti paprasti vartotojai. Bus labai įdomu pamatyti, kaip skiriasi požiūris žmonių, dirbančių toje srityje ir tų, kas tiesiog intuityviai vertina stilių“, – pasakoja J.Šatas.

Laidoje po orų prognozės jis taip pat pasiūlys drabužių derinį konkrečioms oro sąlygoms. „Gal vieną dieną lis ir atrodys, kad tokiu oru tinka tik džinsai, apdribusi palaidinė ir lietsargis, bet aš pasiūlysiu kaiką netikėto, ir jums patiks!“ – šypsodamasis žada stilistas.

Vienintelės projekto „Vilnius gyvai“ vedėjos moters – Ievos Stasiulevičiūtės įvaizdis šįkart taip pat bus Joringio rankose. „Ieva visąlaik atrodo puikiai ir kaskart nustebina kardinaliais pokyčiais. Tai ji labai šviesiais, tai visiškai tamsiais plaukais. Vieną dieną labai sportiška, kitą – elegantiška. Daugelis galėtų lygiuotis į tokią merginą. Ne tik jos įvaizdis, bet ir charakteris labai imponuoja. Su Ieva dirbti smagu“, – teigia J.Šatas.

Premjera „Vilnius gyvai“  – jau greitai, naujajame TV3 rudens sezone.
Imanto Boiko nuotr./Ieva Stasiulevičiūtė
Imanto Boiko nuotr./Ieva Stasiulevičiūtė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Mada TV3
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt