Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Pristatytas antras seksualumu ir meile alsuojantis filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ anonsas

Toma Vaškevičiūtė
Tautvydo Tarasevičiaus nuotr. / Toma Vaškevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Spalio pradžioje pristatytas pirmasis nuotaikingos komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ anonsas sulaukė didelio dėmesio. Iki kino filmo premjeros likus mažiau nei mėnesiui, prodiuserių kompanija „SingingFish“ pristato antrąjį meile alsuojantį anonsą.

Kuriant filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ nuotaiką, didelis dėmesys buvo skirtas ne tik vaizdui, bet ir muzikai. Juodąjį penktadienį, lapkričio 13-ąją, kino teatrų ekranus pasieksiančioje komedijoje skambės ne ką mažiau nuotaikingas garso takelis. Ne tik pačiame filme, bet ir antrame jo anonse galima išgirsti gerai visiems žinomą vilniečių grupės „Baltasis Kiras“ dainą „Lūpytės“.

„Mums labai smagu, kad kinematografininkai randa kažką naudingo mūsų skambesyje ir tai gali pritaikyti prie filmo scenarijaus peizažo. Mes esame už tokias menines kolaboracijas, todėl laikomės tokios pozicijos, kad jei kviečia, tai ir darom. Džiaugiamės, kad galime būti reikalingi ir naudingi“, – sako vienas iš grupės lyderių Tautvydas Paulius Augustinas Augustinas.

Iki ašarų juoktis priversiančioje kriminalinėje komedijoje „Kunigo naudą velniai gaudo“, sukurtoje pagal to paties pavadinimo Žemaitės apsakymo motyvus, personažai ne tik įsivels į nuotaikingas situacijas, ieškos paslėptų pinigų, bet ir... mylės

Mindaugo Papinigio ir Tomos Vaškevičiūtės kuriamų personažų meilės istorijai iliustruoti ir buvo panaudotas grupės „Baltasis Kiras“ kūrinys „Lūpytės“.

Filmo kūrėjų nuotr./Mindaugas Papinigis ir Toma Vaškevičiūtė
Filmo kūrėjų nuotr./Mindaugas Papinigis ir Toma Vaškevičiūtė

Paklaustas, kaip gimė didelio populiarumo susilaukusi daina, Tautvydas prisipažino, kad tai vieno itin smagaus vakarėlio pasekmė.

„Ši daina gimė labai seniai, kai mes su draugais linksminomės ir gerai leidome laiką. Grojome, gaminome maistą ir vienas draugas savo lūpas pradėjo dažyti su pomidoru padažu. Taip ir gavosi, kad mes pradėjome groti ir gimė daina. Tai lengva, maloni, nuoširdi ir gerą emociją spinduliuojanti daina. Kaip ir visos kitos, taip ir ši daina yra apie meilę“, – pasakoja vaikinas.

Tomo Lukšio nuotr./Grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas
Tomo Lukšio nuotr./Grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas

Kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“ siekia parodyti, ne tik koks gražus ir naujas yra kaimas, kokie nevykėliai yra piktadariai, bet ir kad amžinos vertybės visuomet yra ir bus. Nesvarbu ar tu gyveni 2015 m. ar 1903 m.

Siūlome pamatyti ir įvertinti antrąjį filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ anonsą:

Meilė visagalė!#KNVGPosted by KUNIGO NAUDĄ VELNIAI GAUDO on 2015 m. spalio 22 d.

Savo grupės sudėtį pučiamųjų sekcija ir perkusija papildęs „Baltasis Kiras“, netrukus pradės naujo albumo įrašus. Grupė žada, kad klausytojus albumas pasieks kitu metų pavasarį, o kol kas artimiausiu metu juos galite išgirsti šiandien Kaune, „Punto Jazz Palėpėje“ vykstančiame koncerte, taip pat grupės bus galima pasiklausyti lapkričio 7 d. – Alytuje, „Fenix“ bare, lapkričio 13 d. – Vilniuje, bare „Liverpool“, o lapkričio 29 d. „Geltonos sofos klube“ išgirsite akustinį grupės koncertą. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt