Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prisiminkite: Aistės Pilvelytės įvaizdžiai „Eurovizijos“ atrankose

Aistė Pilvelytė
Žmonės.lt nuotr. / Aistė Pilvelytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Didysis „Eurovizijos“ atrankos finalas – jau šį šeštadienį. Dėl kelialapio į Kijevą scenoje varžysis septyni atlikėjai. Viena konkurso lyderių laikoma dainininkė Aistė Pilvelytė, kuri į didžiąją „Eurovizijos“ sceną papulti bando jau vienuoliktą kartą.

Šiemet Aistė savo sėkmę bando su latvių muzikantės Aminatos Savadogo kurta daina „I'm Like a Wolf“. Regis, šiemet nei muzikos, nei aprangos stilius nėra įprastas Aistei, bet moteris sėkmingai atžygiavo iki pat finalo. Pusfinalyje A.Pilvelytės įvaizdį gyrė net režisierė Dalia Ibelhauptaitė, kuri pernai jos įvaizdį pavadino pigiu ir helovynišku.

Apskritai, tai gana retas atvejis „Eurovizijos“ atrankų istorijoje, kai Aistės sceninis įvaizdis susilaukė pagyrų. Dažniausiai A.Pilvelytė būdavo giriama už vokalinius sugebėjimus ir patį atlikimą, o štai jos įvaizdis sulaukdavo kritikos. Dainininkė „Eurovizijos“ scenoje drąsiai eksperimentuodavo ir šie eksperimentai ne visada likdavo suprasti.

VIDEO: Aistė Pilvelytė – Amour (Eurovizijos 2004m. atranka )

Tarkime, per 2006 metų nacionalinę „Eurovizijos“ atranką, į kurią Aistė atėjo su daina „Just for Fun“, jos šou buvo panašus į Bolivudo filmo ištrauką. Oranžiniai drabužiai, kalnas blizgučių ir keistai aprengti šokėjai – štai ką išvydo televizijos žiūrovai.

2007 metais Aistė kardinaliai pakeitė įvaizdį. Atlikdama dramatišką dainą „Emotional Crisis“ ji vilkėjo kristalais nusagstytą blizgios odos kombinezoną.

Žinoma, ne visi A.Pilvelytės įvaizdžiai privertė iš nuostabos pakelti antakį. Netikite? Peržiūrėkite Aistės „eurovizinių“ įvaizdžių galeriją ir įsitikinsite:

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt