Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Princesę Elizabeth filme „Naktis be karūnos“ įkūnijusi Sarah Gadon – šviežias gurkšnis Holivude

Sarah Gadon filme „Naktis be karūnos“
„ACME Film“ nuotr. / Sarah Gadon filme „Naktis be karūnos“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Gyvenime aktorė Sarah Gadon – tarsi geroji Sniego karalienės versija: jauna ir gyvenimo džiaugsmu spinduliuojanti šviesiaplaukė mėlynakė. Būtent tokias merginas mėgo legendinis Alfredas Hitchcockas. Ko gero, būtent dėl santūraus veržlumo ir jaunatviškos energijos 28-erių Sarah Gadon buvo pasirinkta atlikti jaunosios Didžiosios Britanijos princesės Elizabeth vaidmenį romantinėje komedijoje „Naktis be karūnos“ (angl. „A Royal Night Out“).

Australijos „Marie Claire“ žurnalo apžvalgininkai kanadietę Sarah Gadon žavesiu palygino su aktorės Melanie Griffith motina, garsia amerikiečių aktore, gyvūnų teisių aktyviste ir modeliu Tippi Hedren.

Taip pat Sarah jau vadinama „šviežiausia Holivudo inženiu“. Inženiu (pranc. ingenue – naivi) – aktorės amplua, kai jai tenka jaunos, naivios, kartais koketiškos, o kartais išdykusios merginos vaidmuo. Šis apibūdinamas ypač puikiai tinka Sarah Gadon rolei filme „Naktis be karūnos“, kur jos herojė su seserimi Margaret vienai nakčiai ištrūkusi iš karališkųjų rūmų leidžiasi į Antrojo pasaulinio karo pabaigos šventės sūkurį.

„Ši istorija turi magijos, „Naktis be karūnos“ priminė man filmą, kurį dievinu – 1953-ųjų „Romos atostogas“, kur Audrey Hepburn suvaidinta princesė Ana pabėgo iš rūmų su žurnalistu“, – sakė aktorė.

Įdomu tai, kad filmą „Naktis be karūnos“ įkvėpė tikra istorija. Pati Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II viename retų interviu yra sakiusi, kad su seserimi buvo išleista gatvėse pajusti šventinę minios nuotaiką. Žinoma, ji niekuomet neužsiminė apie linksmybes ir romantišką laiką su išvaizdžiu iš fronto grįžusiu kareiviu, tačiau greičiausiai realybėje nieko panašaus ir nebuvo.

„ACME Film“ nuotr./Sarah Gadon filme „Naktis be karūnos“
„ACME Film“ nuotr./Sarah Gadon filme „Naktis be karūnos“

Sarah Gadon, paklausta, kaip ji elgtųsi, jei būtų princesė ir gautų vieną laisvės naktį, atsakė nedvejodama: „Šokčiau visą naktį, juk tai pats geriausias būdas praleisti laiką, tiesa?“

Beje, prieš filmo „Naktis be karūnos“ premjerą Sarah Gadon aplankė Karališkosios Čelsio ligoninės gyventojus, karo veteranus, kurių atmintin Pergalės dienos šventimas įsirėžė ypač ryškiai.

„ACME Film“ nuotr./Jackas Reynoras ir Sarah Gadon filme „Naktis be karūnos“
„ACME Film“ nuotr./Jackas Reynoras ir Sarah Gadon filme „Naktis be karūnos“

„Filme „Naktis be karūnos“ pasakojama apie šią svarbią istorinę datą. Buvau laiminga, galėdama išgirsti Antrąjį pasaulinį karą savo akimis mačiusių liudininkų pasakojimus, šie senjorai man priminė mano pačios senelius, kurie taip pat buvo karo fronte. Tai buvo labai jausminga akimirka, leidusi prisiminti visų karo dalyvių pastangas, atsidavimą ir pasiaukojimą“, – kalbėjo aktorė. Savo ruožtu ji sulaukė pagyrų iš karo veteranų už ypač autentišką Antrojo pasaulio karo metų įvaizdį bei įtikinamą vaidybą.

Jungtinėje Karalystėje ir Belgijoje filmuota, autentiškų Antrojo pasaulinio karo pabaigos metų detalių kupina romantinė komedija „Naktis be karūnos“ Lietuvą pasieks jau šį penktadienį, gegužės 15 dieną.

VIDEO: Romantinės komedijos „Naktis be karūnos“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt