Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine pristatė pasauliui savo dukrą

Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su dukra
„Scanpix“/AP nuotr. / Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su dukra
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Britų karališkoji pora princas Williamas (32 m.) ir Kembridžo hercogienė Catherine (33 m.) šeštadienio vakarą išvykdami iš ligoninės parodė pasauliui šį rytą gimusią dukrą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su dukra
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su dukra

15.55 val. vietos laiku (17.55 val. Lietuvos laiku) princas Williamas vienas pats išėjo iš privačios Šv. Marijos ligoninės, kur šį rytą gimė jo ir Catherine dukra, ir išvažiavo į Kensingtono rūmus. Prieš įsėsdamas į jo atvažiavusį „Range Rover“ automobilį princas su didele šypsena veide trumpai atsakė reporteriams, kaip jaučiasi – „esu labai laimingas“.

Po 20 minučių Williamas grįžo į ligoninę kartu su sūnumi princu George'u. Poros pirmagimis buvo supažindintas su sesute ir šeima kartu praleido beveik dvi valandas.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Kembridžo hercogienės Catherine ir princo Williamo dukra
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Kembridžo hercogienės Catherine ir princo Williamo dukra

18.12 val. vietos laiku (20.12 val. Lietuvos laiku) princas Williamas ir Kembridžo Catherine su naujagime dukryte išėjo pro ligoninės duris ir  visuomenei buvo pristatyta naujoji princesė. George'o su jais nebuvo. Trumpai papozavę fotografams, Williamas ir Catherine grįžo į ligoninę, o paguldę dukrytę į automobilio kėdutę dar kartą išėjo pro ligoninės duris ir išvažiavo namo, į Kensingtono rūmus.

VIDEO: Royal Baby Girl Leaves Hospital, Prince William Drives Kate With New Princess in Car |VIDEO

Kembridžo hercogienė Catherine dukrą pagimdė gegužės 2-osios rytą, 8.34 val. (10.34 val. Lietuvos laiku). Antrasis hercogienės gimdymas praėjo labai sklandžiai ir greitai – į ligoninę gimdyti ji atvyko 6 val. ryto (8 val. Lietuvos laiku), o po dviejų su puse valandos jau sūpavo ant rankų pirmąją dukrą.

Prieš ketverius metus susituokusiai porai dukra yra jau antras vaikas – 2013-ųjų liepos 22-ąją gimė jų pirmagimis princas George'as, būsimas šalies karalius.

Mergaitė eilėje į Jungtinės Karalystės sostą į penktą vietą nustūmė savo dėdę princą Harry (30 m.) – ji yra ketvirta po savo senelio princo Charleso (66 m.), tėvo ir brolio princo George'o.

„Scanpix“ nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su sūnumi
„Scanpix“ nuotr./Pirmieji kadrai: Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su pirmagimiu George'u 2013-ųjų liepą
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt