Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Prieš kelionę į Lietuvą Urtei Šilagalytei teko išbandymas Milano mados savaitėje

Urtė Šilagalytė su draugėmis
Asmeninio albumo nuotr. / Urtė Šilagalytė (dešinėje) su draugėmis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkė Urtė Šilagalytė (23), daugiau nei pusmetį dirbanti Milane, Lietuvos paviljone „Expo“ parodoje, po truputį jau kraunasi lagaminus kelionei į tėvynę.

Asmeninio albumo nuotr./Urtė Šilagalytė
Asmeninio albumo nuotr./Urtė Šilagalytė

„Daiktų prisikaupė daug ir jiems peržiūrėti reikia laiko. Jau aišku, kad su manimi lėktuvu keliaus du dideli lagaminai ir rankinis bagažas. Dalį svarbių pirkinių į Vilnių parveš tėvai, kurie pas mane Milane svečiuosis po kelių savaičių“, – Žmonės.lt sakė U. Šilagalytė.

Atsispirti mados sostine vadinamo Milano parduotuvių traukai jai buvo nelengva. Ypač po to, kai ji turėjo galimybę iš arti stebėti Milano mados savaitės renginius.

Juose lietuvė ne tik lankėsi svečio teisėmis, bet ir savo atliekama daina pradėjo vieną iš svarbesnių septynias dienas besitęsiančio mados viruso vakarėlių. 

Asmeninio albumo nuotr./Urtė Šilagalytė su draugėmis
Asmeninio albumo nuotr./Urtė Šilagalytė (dešinėje) su draugėmis

Specialiai jam U.Šilagalytei buvo parūpinta Sherri Hill kurta suknelė. „Vakarėlis vyko šalia vienos pagrindinių parduotuvių gatvių Montenapoleone esančiame lofte. Jame atlikau tik vieną dainą ir tą vakarą buvau vienintelė dainininkė. Šventės atmosfera buvo tokia, jog būčiau sutikusi savo pasirodymą tęsti ir tęsti“, – sakė U.Šilagalytė. 

Asmeninio albumo nuotr./Urtė Šilagalytė
Asmeninio albumo nuotr./Urtė Šilagalytė

Atlikėja sakė, kad lietuviški ir itališki vakarėliai skiriasi ne stiliumi, prabanga ar scenarijumi, bet juos aplankančių žmonių kiekiu. Jei Lietuvoje per vakarą vyksta keli renginiai, juose, anot U.Šilagalytės, išvysi tuos pačius veidus. Tuo tarpu Milane vienu metu gali vykti trys ar penki renginiai, bet visuose juose vietinių įžymybių netruks ir tų pačių nesutiksi visuose vakarėliuose. 

Į Lietuvą U. Šilagalytė ketina parskristi spalio 29 dieną. Darbo patirtį Milane ji laiko viena svarbiausių savo gyvenime. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt