Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Prie vairo girtas sulaikytas Egidijus Dragūnas skėlė: „Neišgyvenu dėl šito šūdo“

Egidijus Dragūnas
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Egidijus Dragūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Naktį į sekmadienį policijos pareigūnai sulaikė Egidijų Dragūną girtą prie vairo. Reaguodama į įvykį sekmadienio rytą E.Dragūno atstovė spaudai Liubovė Zaiceva išplatino pranešimą, kuriame atlikėjo vardu atsiprašoma visuomenės. Netrukus socialiniame tinkle apie šį incidentą trumpai pasisakė ir pats Selas.

Pranešime spaudai rašoma, kad Selas jaučiasi kaltas ir viešai pripažįsta pasielgęs nederamai, taip pat patikino, kad dės pastangas, jog ateityje toks atvejis nepasikartotų.

„Aš noriu atsiprašyti visuomenės už šį mano poelgį. Kiekvienas gyvenime turime pakilimų ir nuosmukių. Šiuo metu aš išgyvenu tikrai sunkų gyvenime momentą. Bandau nepalūžti. Pripažįstu, kad man sunkiai sekasi. Aš labai apgailestauju ir visų atsiprašau,“ – pranešime spaudai cituojamas dainininkas.

Tiesa, socialiniame tinkle „Instagram“, Egidijaus Dragūno paskyroje, tuo pat metu buvo patalpinta nuotrauka, kurioje atlikėjas sėdi policijos automobilyje. Čia pat pasirodė trumpas komentaras: „Aš pirmąkart neišgyvenu dėl šito šūdo.“

„Instagram“ nuotr./Egidijaus Dragūno įrašas „Instagram“
Egidijaus Dragūno įrašas „Instagram“ tinkle

Pranešime spaudai rašoma, kad vakarykštis įvykis yra emociškai pasimetusio žmogaus elgesys ir jis jokiu būdu neturėtų tapti pavyzdžiu jauniems žmonėms.

„Aš pats turiu sūnų, kurį branginu kaip savo gyvenimą, ir nenorėčiau, kad jis matytų tokio tėvo pavyzdį. Netoleruoju tokių savo klaidų ir netoleruosiu. Visuomenei noriu pažadėti, jog tai paskutinis kartas, kai mano asmeninio gyvenimo problemos sukelia grėsmę kitiems“, – pranešime cituojamas E.Dragūnas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Egidijus Dragūnas po 8 metų draugystės išsiskyrė su Eleonora Sebrova: „Nebėra kelio atgal“

Rašoma, kad atlikėjas taip pat svarsto apie galimybę kreiptis pagalbos į medikus.

„Kiekvienam žmogui labai sunku pripažinti, kad tau reikia pagalbos, ypatingai kai esi visuomenėje žinomas žmogus. Egidijus turi drąsos pripažinti savo klaidas. Jis pats nuo pat ryto prašė viešai atsiprašyti visuomenės – jo pasisakymas nebuvo suplanuotas nei viešųjų ryšių specialistų, nei teisininkų. Egidijus nuoširdžiai labai išgyvena dėl šios situacijos – būtent tai yra tiesa“, – teigia E.Dragūno atstovė spaudai L.Zaiceva.

Dienos pabaigoje E.Dragūno feisbuko paskyroje pasirodė dar vienas įrašas: „Atsiprašau, neišlaikiau ir pasidaviau, buvau silpnas šiomis dienomis.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Egidijus Dragūnas sulaikytas girtas prie vairo

VIDEO: Policija sulaikė girtą vairavusį Egidijų Dragūną - Selą
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt