Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentūrą palikęs Modestas Naudžius neatmeta galimybės sugrįžti į LRT

Modestas Naudžius, Eglė Daugėlaitė ir Ignas Krupavičius
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Modestas Naudžius, Eglė Daugėlaitė ir Ignas Krupavičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienį į prezidentės Dalios Grybauskaitės atstovės spaudai pareigas sugrįžus išteisintai Daivai Ulbinaitei, iš šių pareigų teko pasitraukti kurį laiką ją pavadavusiam Modestui Naudžiui. Buvęs laidos „Labas rytas, Lietuva!“ prodiuseris M.Naudžius Žmonės.lt patvirtino, kad pasitraukė iš prezidentūros ir joje naujų pareigų neužims.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Modestas Naudžius
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Modestas Naudžius

„Prezidentūroje tikrai nebelieku – tai jau faktas, išėjau su visam. Artimiausi planai ne apie karjerą, o apie atostogas. Metus jų neturėjau, todėl vyksiu pailsėti kur šilta ir pasidėliosiu ateities planus, pagalvosiu, ko noriu toliau“, – Žmonės.lt sakė M.Naudžius.

Pasiteiravus, ar neplanuoja sugrįžti į LRT, jis nenorėjo užbėgti įvykiams už akių, tačiau patikino, kad tikrai nesako kategoriško ne tokiai galimybei.

„LRT aš visada jaučiau šiltus jausmus, tačiau kol kas anksti kalbėti apie būsimus darbus, juk dar ką tik išėjau iš dabartinio. Būtina sustoti ir pagalvoti. LRT man buvo didelė mokykla, kurioje dirba daug draugų ir kolegų, kuriuos visada malonu sutikti“, – teigė pašnekovas.

Apie darbą prezidentūroje jis taip pat atsiliepė teigiamai ir teigė esantis dėkingas už gyvenimo kelyje pasitaikiusią tokią galimybę. „Per darbo prezidentūroje pusmetį gavau didžiulę patirtį, kurios, spėju, norėtų ne vienas žurnalistas. Pakvietimas ten dirbti reiškė didžiulį pasitikėjimą manimi, o gauta patirtis labai vertinga“, – patikino M.Naudžius.

Žmonės.lt primena, kad D.Ulbinaitė iš pareigų pasitraukė birželį, kai teismui buvo perduota byla, kurioje ji kaltinta valstybės paslapties atskleidimu ir piktnaudžiavimu tarnybinėmis pareigomis. Ją pareigose pakeitė buvęs LRT televizijos žurnalistas Modestas Naudžius.

Praėjusią savaitę Vilniaus apylinkės teismas išteisino D.Ulbinaitę, todėl ji sugrįžo į prezidentūrą.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Daiva Ulbinaitė
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Daiva Ulbinaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt