Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prakalbo kelias paras policijos ieškotas humoristas Raimondas Bingelis

Raimondas Bingelis
Irmanto Gelūno/Scanpix nuotr. / Raimondas Bingelis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Humoristas Raimondas Bingelis (50), dėl kurio dingimo sausio pradžioje ant kojų buvo sukeltos policijos pajėgos, nutraukė tylą. Kurį laiką neatsiliepęs telefonu R.Bingelis Žmonės.lt papasakojo apie garsiai nuskambėjusį incidentą.

„Nieko čia nebuvo. Jūs tiesiog ne taip supratote. Ten daugiau buvo humoras. Šiaip buvau išvažiavęs pas draugus, o kadangi motina 80-ies metų... Aš su ja negyvenu, nežinau, kas jai susišvietė, kad puolė ieškoti. Man tai labiau juoką sukėlė, nei kad kažkas tikrai rimto būtų įvykę“, – Žmonės.lt sakė R.Bingelis.

Policija ieškojo kelias paras

Apie tai, kad negali susisiekti su sūnumi, pareigūnams sausio 9 d. pranešė humoristo motina Marijana. Vilnietė buvo sunerimusi, ar R.Bingelis nepateko į bėdą.

Moteris baiminosi, nes humoristo telefonas ilgą laiką buvo išjungtas.

Paiešką pradėję tyrėjai nustatė, kad vyro mobiliuoju kartais naudojamasi. Galiausiai po trijų parų policija aptiko R.Bingelį. Jis rastas bute, bet ne namuose.

Pats R.Bingelis penktadienį portalą Žmonės.lt patikino, kad tai pirmas toks atvejis, kada mama puolė jo ieškoti ir dar su policija. 

„Nustebau ir, tiesą sakant, sunerimau dėl tokio jos poelgio. Į tokį žmogų jau reikia kažkaip kitaip reaguoti nei į, pavyzdžiui, 60-metį ar 70-metį. 80 metų jau yra daugoka“, – svarstė jis.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Raimondas Bingelis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Raimondas Bingelis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt