Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Populiariame seriale apie Gianni Versace nužudymą sušmėžavo Lietuvos legendos vardas

Serialo apie Gianni Versace nužudymą aktoriai: Darrenas Crissas, Penelope Cruz, Edgaras Ramirezas ir Ricky Martinas
Vida Press nuotr. / Serialo apie Gianni Versace nužudymą aktoriai: Darrenas Crissas, Penelope Cruz, Edgaras Ramirezas ir Ricky Martinas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Garsiame „Netflix“ seriale „Assassination of Gianni Versace: american crime story“ („Gianni Versace nužudymas: amerikietiško nusikaltimo istorija“) – aiški užuomina į garsų Lietuvos tapytoją, rašytoją bei kompozitorių Mikalojų Konstantiną Čiurlionį.

Vienoje iš antrojo „American crime story“ sezono pirmos serijos scenų, kuomet serialo herojai bendrauja tarpusavyje, ant stalo matyti sudėta keletas knygų. Ant knygos apie garsų italų menininką Leonardo da Vinci padėta M. K. Čiurlionio biografija, išleista 1977 m.

Tai – neabejotinas įvertinimas Lietuvos menui, mat tokiuose serialuose absoliučiai visos detalės yra apgalvotos – nieko nėra atsitiktinio.

Šis „Netflix“ projektas nominuotas krūvai apdovanojimų ir yra mėgstamas žiūrovų. Antrajame sezone, kurį sudarys devynios serijos, nagrinėjama dizainerio Gianni Versace nužudymo istorija.

Facebook nuotr./„Gianni Versace nužudymas: amerikietiško nusikaltimo istorija“
Facebook nuotr./„Gianni Versace nužudymas: amerikietiško nusikaltimo istorija“

Tai – toli gražu ne pirmas kartas, kuomet Lietuva suskamba TV serialuose. Pavyzdžiui, daug kas iš serialo „Friends“ („Draugai“) gerbėjų atkreipė dėmesį, kuomet Fibi buvo apsirengusi „Svajonių komanda“ vadintos Lietuvos krepšinio rinktinės marškinėlius su trispalve ir krepšinį žaidžiančiu skeletu. Ant marškinėlių buvo užrašyta „Lithuania“, o aktorės Lisos Kudrow herojė su jais pasirodė keliose scenose.

Serialas „Draugai“
Serialas „Draugai“

Kitame populiariame CBS seriale „How I met your mother“ („Kaip aš susipažinau su jūsų mama“), antrojo sezono penktoje serijoje, herojės Lily laikinų namų kaimynai buvo lietuviai. Už sienos girdėjosi šauksmas: „Durna mergina, aš tave numarinsiu kaip dvesiantį žirgą“.

VIDEO: Lily's Lithuanian Neighbor

O to paties serialo ketvirtajame sezone sušmėžavo lietuviškas alus „Švyturys“.

VIDEO: How i met your mother S04E19 SVYTURYS

Lietuva taip pat buvo paminėta „Simpsonuose“, filmuose apie Hanibalą Lekterį ir kt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 serialas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt