Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Populiariame britų kulinariniame šou „The Great British Bake Off“ dalyvaus ir lietuvė Ugnė

Šeštajame „The Great British Bake Off“ sezone varžysis ir lietuvė Ugnė Bubnaitytė
BBC nuotr. / Šeštajame „The Great British Bake Off“ sezone varžysis ir lietuvė Ugnė Bubnaitytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Naujame populiaraus britų kulinarinio šou „The Great British Bake Off“ sezone dėl nugalėtojos vardo varžysis ir lietuvė Ugnė Bubnaitytė, kurią šou kūrėjai pristato kaip kultūristę.

Šiemet šou prodiuseriai iš 16 tūkst. paraiškas pateikusių kandidatų atrinko 12 pačių spalvingiausių asmenybių, kurios pasižymi ne vien gabumais virtuvėje. Tarp jų – ir 32-ejų lietuvė Ugnė Bubnaitytė, kuri su vyru, taip pat kultūristu, ir dviem vaikais gyvena Esekse.

Ugnė gaminti išmoko iš savo mamos ir močiutės. Jie dievina angliškus kepinius ir kone kiekvieną dieną savo šeimai kepa duoną, pyragus ir pyragaičius. Ugnė taip pat nepamiršta savo šaknų ir dažnai gamina lietuviškus patiekalus, kurie jai primena namus. 

BBC nuotr./Šeštajame „The Great British Bake Off“ sezone varžysis ir lietuvė Ugnė (centre)
BBC nuotr./Šeštajame „The Great British Bake Off“ sezone varžysis ir lietuvė Ugnė Bubnaitytė (centre)

Lietuvės varžovais kulinariniame šou bus asmeninis Dalai Lamos fotografas, buvęs kalėjimo prižiūrėtojas, ugniagesys, dainininkas ir kt. Jauniausiai šou dalyvei yra 19 metų, o vyriausiai – 66-eri.

Šeštasis „The Great British Bake Off“ sezonas startuos rugpjūčio 5-ąją per BBC1 televiziją. Praėjusiais metais penktojo „The Great British Bake Off“ finalą žiūrėjo net 13,5 mln. žmonių – tąkart šou laimėjo 60-metė močiutė Nancy Birtwhistle iš Linkolnšyro.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt