Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Popiežius palaimino dar negimusį „Vampyro dienoraščių“ žvaigždės Candice Accolos kūdikį

Candice Accolos susitikimas su popiežiumi Pranciškumi
„Instagram“ nuotr. / Candice Accolos susitikimas su popiežiumi Pranciškumi
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Per popiežiaus Pranciškaus vizitą JAV jo garbei buvo surengtas ne vienas priėmimas ir koncertas. Viename tokių išskirtinė proga asmeniškai susitikti su pontifiku pasitaikė serialo „Vampyro dienoraščiai“ žvaigždei Candice Accolai (28 m.), kuri šiuo metu laukiasi pirmagimio.

Rugsėjo pabaigoje popiežiaus garbei surengtame renginyje Filadelfijoje koncertavo grupė „The Fray“, kurios gitaristas Joe Kingas (35 m.) yra Candice Accolos vyras.

Aktorė į popiežiui skirtą renginį atvyko palaikyti savo vyro ir jo grupės. Susitikęs su grupės „The Fray“ nariais, katalikų bažnyčios lyderis iš karto pastebėjo su jais buvusią Candice Accolą, kuri šiuo metu yra nėščia. Plačiai šypsodamasis popiežius Pranciškus uždėjo savo ranką ant aktorės pilvo ir palaimino jos dar negimusį kūdikį.

AOP nuotr./Candice Accola ir Joe Kingas
AOP nuotr./Candice Accola ir Joe Kingas

Nuotraukomis iš šio jaudinančio susitikimo Candice Accola pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Tai buvo neįtikėtina, – žurnalui „People“ pasakojo populiariame seriale „Vampyro dienoraščiai“ vampyrę vaidinanti Candice Accola. – Mano vyro grupė koncertavo renginyje Filadelfijoje. Aš ten irgi buvau, palaikiau jį ir grupę, ir buvo tokia didžiulė garbė susitikti su popiežiumi. Mes vis dar esame netekę žado ir negalime patikėti, kad tai įvyko, ir aš negaliu patikėti, kad mano vyras neišmetė telefono iš rankų, kai darė tas nuotraukas.“

A photo posted by Candice King (@craccola) on

#Blessed @pontifex

A photo posted by Candice King (@craccola) on

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt