Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Po Žanos Friskės mirties prabilo jos širdies draugas ir 2 metų sūnaus tėvas Dmitrijus Šepeliovas

Žana Friskė ir jos gyvenimo draugas Dmitrijus Šepeliovas
AOP nuotr. / Žana Friskė ir jos gyvenimo draugas Dmitrijus Šepeliovas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Mirus populiariai Rusijos dainininkei Žanai Friskei (40) socialiniai tinklai tiesiog lūžta nuo gerbėjų ir atlikėjų užuojautos žodžių, skirtų su vėžiu kovą pralaimėjusios moters artimiesiems. Praėjus mažiau negu parai po Ž.Friskės mirties pasisakė ir jos gyvenimo draugas, sūnaus Platono tėvas Dmitrijus Šepeliovas.

„Mes visada kartojome „Laimė myli tylą“. Aš toliau tikiu šiais žodžiais, todėl, kad Žana visada liks man absoliučia, tikra, nepakartojama laime. Mes nepasidavėme ir kovojome, kad laimėtume. Kalbama, kad dveji metai tokioje situacijoje – tai jau daug. Bet, žinoma, mums tai buvo labai mažai...

Tvirtai žinau, kad mes nebūtume išsilaikę be jūsų. Noriu padėkoti kiekvienam: kas aukojo pinigus Žanos gydymui, meldėsi už jos sveikatą, tiesiog galvojo apie ją, linkėjo laimės ir jėgų. Noriu, kad žinotumėt: šie dveji metai  – tai didžiąja dalimi jūsų nuopelnas! Ačiū!

Linkiu sveikatos jums ir jūsų artimiesiems. Artimiausiu laiku norėčiau susikoncentruoti ties pagalba tiems, kurie, kaip ir mes, nepasiduoda ir kovoja už sveikatą ir gyvenimą“, – socialiniame tinkle rašė televizijos laidų vedėjas D.Šepeliovas.

Žmonės.lt primena, kad Ž.Friskės gyvybė užgeso vėlų pirmadienio vakarą – moteris pralaimėjo kovą po dvejus metus trukusios kovos su smegenų vėžiu.

Prieš kurį laiką Žmonės.lt rašė, kad Ž.Friskės sveikata pablogėjo – apie tai prasitarė jos tėvas Vladimiras: dėl suprastėjusios sveikatos ji nebegalėjo vaikščioti, dainininkei itin pablogėjo regėjimas.

Ž.Friskė išgarsėjo kaip merginų grupės „Blestiaščije“, su kuria koncertavo 1996–2003 metais, dainininkė. Pasitraukusi iš grupės pradėjo solinę karjerą, taip pat atliko kelis vaidmenis kine.

AOP nuotr./Žana Friskė
AOP nuotr./Žana Friskė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt