Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Po teroro išpuolio Londone boksininkas Amiras Khanas sunerimo dėl savo šeimos saugumo

Amiras Khanas su žmona
Vida Press nuotr. / Amiras Khanas su žmona
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sekmadienio vakarą Londone sunkvežimis įvažiavo į iš mečetės išeinančius musulmonus. Per išpuolį vienas žmogus žuvo, dar dešimt buvo sužeista. Išpuolį įvykdžiusį sunkvežimio vairuotoją, rėkusį, kad nori nužudyti visus musulmonus, sučiupo patys tragedijos liudininkai. Jie laikė prie žemės prispaustą 47-erių britą tol, kol atvyko policija. Išvežamas teroristas siuntė oro bučinius.

Po šio išpuolio britų boksininkas Amiras Khanas atviravo, kad jau kurį laiką nerimauja dėl Londone tvyrančios įtampos. Sporto žvaigždė jaudinasi dėl savo trejų metukų dukters Lamaisah saugumo.

Amiras Khanas jau ne kartą viešai išreiškė būgštavimus, kad po teroro išpuolių Mančesteryje ir Londone gali būti įvykdyti „keršto“ išpuoliai.

„Prieš kelias savaites sakiau, kad tai dar sugrįš. Tai sugrįš tokiu būdu, kad trokšdami keršto žmonės ims žudyti niekuo dėtus žmones. Gali būti, kad vieną dieną eisiu su savo dukterimi gatve ir kas nors partrenks mus mašina tik dėl to, kad aš esu musulmonas, – laidoje „Good Morning Britain“ kalbėjo Amiras Khanas. – Todėl manau, kad šiuo metu mes visi išgyvename labai sunkų laikotarpį. Mums visiems reikia būti vieningiems, nes situacija tik prastės.“

Cutting my princess's birthday cake x #big3

A post shared by Amir Khan (@amirkingkhan) on

Įžymus boksininkas – vienas iš daugelio musulmonų, išreiškusių paramą britams po teroro atakų Mančesteryje ir ant Londono tilto.

„Kaip musulmonas turiu pasakyti, mūsų religija neleidžia skriausti nekaltų žmonių. Tie žmonės (teroristai, – Red.) nėra musulmonai. Islamas mus moko apie taiką, meilę ir pagarbą.

Aš ir milijonai kitų pasaulio musulmonų esame nusiteikę prieš terorizmą. Aš apsilankiau visose Mančesterio mečetėse – visi sutikti musulmonai yra šokiruoti ir labai nusiminę. Mes meldžiamės už šeimas, kurios prarado savo artimuosius“, – po Mančesterio atakos kalbėjo Amiras Khanas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt