Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Po skandalingo Vilmanto Dilio ir tinklaraštininkės konflikto prabilo baro, kuriame viskas vyko, savininkas

Mažena Gorelova, Vilmantas Dilys
Žmonės.lt fotomontažas / Mažena Gorelova, Vilmantas Dilys
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Praėjusį šeštadienį įvykęs konfliktas tarp krepšininko Vilmanto Dilio ir žinomo modelio bei tinklaraštininkės Maženos Gorelovos-Absenttos pro restobaro „Wall Street Avenue“ savininko Andriaus Brandišausko akis nepraslydo. Vyras sutiko pakomentuoti įvykį.

Žmonės.lt primena, kad Mažena Gorelova-Absentta apkaltino ne tik V. Dilį, kuris anot merginos ją agresyviai užsipuolė bare, bet ir „Wall Street Avenue“ darbuotojus, tą vakarą patirtą žalą bandžiusius atlyginti pasiūlant nemokamą gėrimą.

Restobaro savininkas patikino, kad tuo metu, kai vyko incidentas jo paties „Wall Street Avenue“ nebuvo ir ten jis nesilinksmino, tiesa, nuo klausimo, kada buvo informuotas, jog tarp lankytojų įvyko konfliktas, jis išsisuko. Abstrakčiai ir lakoniškai patikindamas tik tą faktą, kad su juo buvo susisiekta.

Asmeninio albumo nuotr. /Vilmantas Dilys, Natalija Bunkė, Mažena Gorelova-Absentta
Asmeninio albumo nuotr. /Vilmantas Dilys, Natalija Bunkė, Mažena Gorelova-Absentta

A.Brandišauskas komentuodamas situaciją tikino: „Nuo restobaro atidarymo visomis išgalėmis stengiamės, kad pas mus apsilankę vilniečiai ir miesto svečiai liktų laimingi, išsineštų tik pačius geriausius įspūdžius. Apgailestaujame, kad pas mus apsilankiusiai merginai teko patirti nelabai malonių emocijų. Padarysime viską, ką galime, kad tai niekuomet nesikartotų. “

Į klausimą, kodėl nebuvo kreiptasi į policiją ir ką tuo metu veikė apsaugos darbuotojai vyras taip pat atsakė tik iš dalies, savo komentare jis pabrėžė, jog su tą vakarą dirbusiu ir už lankytojų saugumą atsakingu asmeniu, kurio elgesys paties savininko buvo įvertintas, kaip nelabai deramas, bus pasikalbėta ir greitu metu tikimasi priimti adekvatų sprendimą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt