Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Po pasipiktinimo bangos epizodas su Michaelą Jacksoną įkūnijusiu Josephu Fiennesu nebepasieks eterio

Michaelą Jacksoną vaidinantis Josephas Fiennesas
Stop kadras / Michaelą Jacksoną vaidinantis Josephas Fiennesas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šią savaitę buvo pristatytas daugiaserijinės televizijos komedijos „Urban Myths“ anonsas, kur buvo galima pirmą kartą pamatyti britų aktorių Josephą Fiennesą įsikūnijusį į velionį Michaelą Jacksoną. Popkaraliaus artimieji ir gerbėjai buvo taip nepatenkinti tuo, kaip dainininkas buvo pavaizduotas filme, kad galiausiai komedijos kūrėjai pranešė apskritai neberodysiantis epizodo su Michaelu Jacksonu.

Pamačiusi komedijos anonsą Michaelo Jacksono dukra Paris Jackson neslėpė pasijautusi įžeista šitokiu savo tėvo ir krikštamotės pavaizdavimu ir tiesiai rėžė: „Norisi vemti“.

Kritiką viešai išsakė ir kiti velionio popkaraliaus artimieji bei gerbėjai, tad galiausiai televizija „Sky Arts“ priėmė sprendimą epizodo su Michaelu Jacksonu iš viso neberodyti.

„Priėmėme sprendimą nebetransliuoti „Elizabeth, Michael and Marlon“ pusės valandos epizodo iš „Urban Myths“ serijos, atsižvelgdami į susirūpinimą, išreikštą Michaelo Jacksono šeimos. Nerūpestingai pažiūrėjome į, kaip kalbama, tikrus įvykius, bet niekada neturėjome ketinimų ką nors įžeisti. Josephas Fiennesas visiškai palaiko mūsų sprendimą“, – portalui „Mashable“ sakė „Sky Arts“.

Stop kadras/Michaelą Jacksoną vaidinantis Josephas Fiennesas
Stop kadras/Michaelą Jacksoną vaidinantis Josephas Fiennesas

Vienas iš kelių dalių komedijos „Urban Myths“ epizodų turėjo pasakoti apie Michaelo Jacksono kelionę automobiliu iš Niujorko į Los Andželą po rugsėjo 11-osios teroro išpuolių. Popkaraliaus bendrakeleiviais tampa Holivudo legendos Marlonas Brando ir Elizabeth Taylor, kuriuos įkūnijo Brianas Coxas ir Stockard Channing.

„Sky Arts“ pranešė, kad kiti „Urban Myths“ epizodai, kuriuose pagrindiniais herojais tampa Adolfas Hitleris, Bobas Dylanas, Samuelis Beckettas ir kiti žymūs žmonės, televizijos eterį vis tik pasieks. Visos šios istorijos tarpusavyje nebuvo susijusios ir jų siužeto vingiai nepersipynė.

VIDEO: Trailer: «Urban Myths»
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt