Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Po pasimatymo su „Žalgirio“ futbolininku Agness Landau suabejojo, ar Lietuvoje yra tikrų vyrų

Agness Landau
Asmeninio albumo nuotr. / Agness Landau
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Tik parvykusi iš Milano į Lietuvą, Agness Landau pasipiktino lietuviais vyrais. „Esu labai pikta, nors to nesimato, bet esu“, – socialiniame tinkle įdėjusi savo darytą video įrašą prabyla Agness.

Video įraše Agness teigia, kad tai, kas vyksta tarp jos ir kitų žmonių, dažniausiai ir lieka tik tarp judviejų, tačiau iki tol, kol kas nors nepasielgia nepagarbiai. Tai, anot jos, priežastis šįkart prabilti garsiai.

„Tada nebenoriu ir nebelaikau konfidencialumo, kaip ir dabar, – dėsto ji. – Man rašo vienas futbolininkas iš Lietuvos, iš „Žalgirio“ klubo, su kuriuo aš bendravau dar prieš du mėnesius, kada buvau Italijoje. Jis man rašė, kad esu graži, kad patinku jam, kad gaila, jog nesu Lietuvoje.“

Taigi A.Landau pasakoja, kad grįžusi į Lietuvą futbolininkui pasisakė, kad jiedu jau gali susitikti – šis esą noriai sutiko. Tiesa, Agness perspėjo, kad yra alkana, todėl susitikę jiedu turės nueiti kur nors pavalgyti.

„Valandą mieste ieškojome, kur pavalgyti... Pasidariau žiauriai pikta, nes pamačiau, kad gaištu savo laiką su žmogum, kuris netgi nėra vyras, nes jam  – trisdešimt, o vyriškumo – nulis. Kaip tu gali susitikti su mergina, nežinodamas, kur su ja eisi? Ir po to dar nepagarbiai su ja kalbėti, sakyti,  – žinai, atsiprašau, bet čia nėra kur valgyti, nes daug žmonių, gal tu pavalgyk viena ir po to susitiksime“, – dėsto A.Landau.

Toks vyro elgesys ją kaip reikiant papiktino, nes, anot Agness, jeigu šis nenorėjo normaliai pabendrauti, o jam rūpėjo tik lovos reikalai, tuomet reikėjo iškart taip ir pasakyti.

„Jis veltui sugaišo visą valandą mano laiko, todėl ir padariau šį video“, – apie apsisprendimą paviešinti nevykusio pasimatymo detales sako A.Landau.

Sugadintas penktadienio vakaras!!! "Welcome" to Lithuania!Posted by Agness Landau on 2015 m. gruodžio 4 d.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt