Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Po nutekintų laiškų skandalo Davido Beckhamo reputaciją gelbėti bando jo sūnus

Davidas Beckhamas su sūnumi Brooklynu
Vida Press nuotr. / Davidas Beckhamas su sūnumi Brooklynu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Netylant skandalui dėl nutekintų buvusio futbolininko Davido Beckhamo (41) laiškų, jo artimieji vis dar susilaiko nuo komentarų, tačiau demonstruoja begalinę ištikimybę.

Štai Davido ir dizainerės Victorios Beckham (42) sūnus Brooklynas (17) lojalumą išreiškė pasidalydamas bendra fotografija. Ji buvo padaryta per Davido ir Victorios vestuves. Tuomet Brooklynas buvo dar kūdikis.

Dalydamasis šeimos nuotrauka Brooklynas nerašė nieko, tik pridėjo dvi širdeles. Prieš kelias dienas širdelių ikonos atsirado ir ties kita Brooklyno paskelbta nuotrauka – joje D.Beckhamas prie krūtinės glaudžia dukterį Harper.

❤❤

A photo posted by bb (@brooklynbeckham) on

Vis dėlto ne visus papirko tokios jaukios Beckhamų šeimos nuotraukos. Internautai pareiškė, jog tai tėra nevykęs bandymas gelbėti Davido kaip šilto ir rūpestingo tėvo reputaciją.

Žmonės.lt primena, kad programišiai nutekino šūsnį privačių D.Beckhamo laiškų, kuriuose iki tol nepriekaištingos reputacijos sportininkas plūdosi įvairiais keiksmažodžiais. Davidas nesusitvardė, kai jam buvo pranešta, kad karalienė Elizabeth II nesuteiks jam „Sero Davido“ titulo dėl jo problemų su mokesčiais.

❤❤

A photo posted by bb (@brooklynbeckham) on

Daugiausiai keiksmažodžių kliuvo parlamento komitetui, kuris tvirtina kandidatų į riterius sąrašus. Sužinojęs, kad titulo negaus, Davidas sumąstė išplūsti komitetą laiškuose. Juos programišiai ir paviešino.

Nutekinta informacija sukėlė didžiulį skandalą, į kurį įsitraukė ir kitos garsenybės. Štai televizijos įžymybė Sharon Osbourne pabandė sugėdinti Davidą dėl jo netramdomo noro būti įšventintam į riterius. „X Faktoriaus“ teisėja pasiūlė D.Beckhamui „susirasti gyvenimą“. Sharon taip pat sakė nesuprantanti, kodėl kas nors apskritai nori būti „kvailu riteriu“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt