Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Po nesėkmingo triuko Indrė Kavaliauskaitė nugriuvo ant parketo

Indrė Kavaliauskaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Indrė Kavaliauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienį „Šok su manimi“ laidos metu ant parketo sukosi ne tik septynios dalyvių poros, bet ir šou vedėja Indrė Kavaliauskaitė. Paauglystėje pramoginių šokių pamokas lankiusi Indrė tiesioginio eterio metu pasirodė net su šešiais profesionaliais šokėjais ir žiūrovams dovanojo efektingą šou. Tiesa, per repeticijas taip sklandžiai, kaip eterio metu, jai nesisekė – teko ir skaudžiai nugriūti.

Šeštojoje „Šok su manimi“ laidoje geriausiai sekėsi Martynui Kavaliauskui, o iš šou pasitraukti buvo lemta Monikai Linkytei. Šou metu netrūko nei intrigų, pavyzdžiui, aršios kritikos „už vulgarumą“ sulaukė Rūta Mazurevičiūtė, nei efektingų triukų – žiūrovai išvydo net gyvą pitoną.

Vienu nuotaikingiausių šou elementų tapo pačios laidos vedėjos I.Kavaliauskaitės pasirodymas ant parketo – drauge su šešiais šokėjais ji pademonstravo pramoginių šokių numerį. 

Tiesa, nors tiesioginio eterio metu I.Kavaliauskaitė sušoko nepriekaištingai ir, rodos, visus žiūrovus užkrėtė gera nuotaika, per repeticijas jai taip sklandžiai nesisekė – teko ir nugriūti. 

Vaizdo įrašu iš repeticijos internete pasidalijo pati I.Kavaliauskaitė. Pavadinusi įrašą „susimovimu“ I.Kavaliauskaitė parodė, kaip repeticijos metu atlikdama triuką krito ant grindinio. 

 
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt