Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Po nelaimės savaitę komoje praleidęs aktorius Rolandas Boravskis atgavo sąmonę

Rolandas Boravskis
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Rolandas Boravskis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Po savaitės praleistos komoje sąmonę atgavo aktorius, režisierius Rolandas Boravskis (44). Praėjusį savaitgalį jis iškrito iš penkto aukšto.

Apie pagerėjusią situaciją feisbuke pranešė aktoriaus bičiulis fotomenininkas Juozas Valiušaitis.

„Šeštadienį popiet, po savaitės komoje atgavo sąmonę ir atmerkė akis Rolandas Boravskis. Ačiū Dievui ir budėjusiems jo tėveliams, greta besimeldusiam bičiuliui Šarūnui Puidokui bei visiems ir kiekvienam, malda budėjusiam prie Rolando sielos“, – rašė J. Valiušaitis.

Apie gerėjančią R.Boravskio būklę Žmonės.lt patvirtino ir Seimo narys, aktorius, režisierius Audrius Nakas.

„Rolando situacija tikrai gerėja. Jis jau reaguoja į medikų komandas, jau bando vartyti ranką, koją, tačiau kol kas yra pritvirtintas prie lovos. Jau kitą savaitę mano žiniomis jį jau turėtų po truputį išvesti iš tos miego būsenos“, – Žmonės.lt sakė A.Nakas.

Žmonės.lt primena, kad spalio 10 dieną R.Boravskis krito iš penkto aukšto balkono ant pirmąjį aukštą dengiančio stogelio. Gelbėtojams teko sužeistąjį iš ten iškelti ir perduoti greitosios pagalbos medikams.

Rolandas Boravskis atliko pagrindinį Vito vaidmenį seriale „Drąsos kaina“ (2010), vaidino kino filmuose „Svetimi“ (2010), „Pasipriešinimas“ (2008), „Kalnietis: ištakos“ (2007), „Dievų miškas“ (2005), „Normali pora“ (2005) ir kt. 

Vaidino spektakliuose valstybiniame jaunimo teatre, režisavo spektaklius „Pepė Ilgakojinė“, „Strakaliukas ir Makaliukas“, koordinavo įvairius meno projektus vaikams ir jaunimui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt