Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Po klubo operacijos atsigaunanti Vitalija Katunskytė: „Dėl skausmo į sceną teko lipti pro ašaras“

Vitalija Katunskytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Vitalija Katunskytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Du mėnesius tvėrusi didžiulius skausmus Vitalija Katunskytė atsidūrė ligoninėje. Dainininkė ėmė sunkiai vaikščioti, vis dažniau eidama remdavosi į specialią vaikštynę. Galiausiai 2016-ųjų išvakarėse, po naujamečio koncerto, pasijuto prastai, o sveikatai pablogėjus kreipėsi į medikus. Jai buvo atlikta klubo sąnario keitimo operacija.

„Dabar jaučiuosi geriau, jau nukrito temperatūra, viskas normalizuojasi. Netrukus bandysiu mokytis iš naujo vaikščioti, nes kol kas galiu tik gulėti ir sėdėti“, – Žmonės.lt pasakojo po operacijos atsigaunanti V.Katunskytė.

Operacija jai buvo atlikta pirmadienį, ligoninėje dainininkė ketina praleisti artimiausią savaitę, o atgavusi jėgas vyks reabilituotis į sanatoriją pajūryje.

„Prieš porą mėnesių pradėjau jausti, kad vis labiau skauda klubą, kad sunku priminti koją. Po namus ėmiau vaikščioti pasiremdama, ką jau kalbėti apie išėjimą į lauką. Lipti laiptais buvo labai baisu – skausmas tapo nepakeliamas. Ką jau kalbėti apie koncertus, kai į sceną tenka lipti pro ašaras“, – sakė V.Katunskytė.

LNK nuotr./Vitalija Katunskytė
LNK nuotr./Vitalija Katunskytė

Tačiau optimizmo niekuomet nestokojanti Vitalija nusiteikusi pozityviai – nors skausmas toks, kad, kaip pati sako, norisi verkti, ji tiki – netrukus vėl galės vaikščioti kaip anksčiau.

„Niekada neturėjau bėdų su sąnariais, tik su stuburu. Ne paslaptis, kad visą gyvenimą turiu antsvorį, todėl stuburas kentėjo. Bet kad klubas taip „susidrožęs“ – negalėjau įsivaizduoti. Skausmą pajaučiau staiga, kai gydytojai padarė nuotrauką – pati išsigandau“, – sakė ji, tačiau greitai patikino, kad jaudintis nebėra dėl ko – jos sveikata gerėja, o po poros mėnesių moteris turėtų vaikščioti kaip seniau.

Suprastėjus V.Katunskytės sveikatai į Lietuvą iš Anglijos sugrįžo ten gyvenimą kurianti jos dukra, taip pat dainininkė Monika Katunskytė. Pasak Vitalijos, Monika svarsto apie galimybę visam laikui sugrįžti į gimtinę. Tačiau kol kas artimiausiu metu Monikos laukia ne vienas koncertas Anglijoje, Airijoje, todėl moteriai teks dar ne kartą pakelti sparnus į Didžiąją Britaniją.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pablogėjus Vitalijos Katunskytės sveikatai dukra Monika grįžo gyventi į Lietuvą

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt