Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Po kelionės į Prancūziją papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė skelbia karą kopijuotojoms

Elvyra Monginienė
Asmeninio albumo nuotr. / Elvyra Monginienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Papuošalų ir aksesuarų kūrėja Elvyra Monginienė pastarąsias kelias dienas praleido prabangiuose Prancūzijos Žydrosios pakrantės miestuose, kur susitiko su naujais verslo partneriais. Pasirašiusi su jais sutartis kaunietė tapo viena pirmųjų lietuvių, kurios kurtais autoriniais darbais bus prekiaujama Kanuose, Nicoje, San Tropeze, Mentone, Monake.

Asmeninio albumo nuotr./Elvyra Monginienė
Asmeninio albumo nuotr./Elvyra Monginienė

Užmegzti ryšius su kurortuose, kur ilsisi, filmuojasi ir jachtas turi pramogų, verslo bei sporto žvaigždės, esančiais butikais E.Monginienei padėjo Šveicarijoje gyvenanti 1994 metų Misis Lietuva Reda Karosas. 

Pirmuosius savo darbus E.Monginienė į Prancūziją išsiuntė dar rugsėjį. Apie 40 porų auskarų, apyrankių, turbanų tuomet sulaukė susidomėjimo. 

„Prancūzų siūlymo bendradarbiauti sulaukiau tada, kai jie patikrino rinką. Įsitikinę, jog papuošalai ir aksesuarai iš Lietuvos sulauks dėmesio, jie pasikvietė mane atvykti bei pasirašyti sutartis“, – Žmonės.lt sakė E.Monginienė. 

Asmeninio albumo nuotr./Jolita Kuliešytė, Elvyra Monginienė ir Reda Karosas
Asmeninio albumo nuotr./Jolita Kuliešytė, Elvyra Monginienė ir Reda Karosas

Anot jos, Žydrojoje pakrantėje kol kas dominuoja itališki dirbiniai. Bet tai, kas kokybiškai kuriama rankomis ir yra vienetiniai darbai, vis labiau populiarėja, nepaisant to, kad tai – ne Italijos meistrų kūrybos vaisius. 

E.Monginienė Žydrojoje pakrantėje dalyvavo ne tik verslo susitikimuose. Ji spėjo pasimėgauti ir puikiu oru, vaizdais, gardžiu maistu, aplankyti žymiausias Kanų vietas. 

Po kelionės – nauja verslo taktika 

Kūrėja Žmonės.lt tvirtino, kad grįžusi į Lietuvą veiklą vystys kitaip nei iki šiol. E.Monginienė internete nebeskelbs savo darbų nuotraukų. 

„Man jau nusibodo virtualioje erdvėje matyti daugybę prastų savo darbų kopijų. Net musę, kuria dabar dekoruoju apyrankes ir auskarus, mėgdžioja. Blogiausia ne tai, kad kažkas savinasi mintis, o tai, jog žmonės gali pagalvoti, jog tas nekokybiškas nesąmones sukūriau aš!“ – piktinosi E.Monginienė. 

Artimiausiu metu ji ketina organizuoti ir papuošalų kūrimo kursus. „Tos, kurios stengiasi padaryti kažką panašaus, geriau tegu ateina pasimokyti. Gal tuomet man nebebus taip gėda už nekokybiškus padirbinius“, – sakė papuošalų autorė. 

E.Monginienė bandys užkariauti ne tik lietuvių ir prancūzių širdis. Savo darbus ji ketina pristatyti ir Anglijos publikai.

Asmeninio albumo nuotr./Elvyra Monginienė
Asmeninio albumo nuotr./Elvyra Monginienė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt