Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Po „Kelio į žvaigždes“ – bandymas kilti iš gyvenimo dugno: Agnė Petravičienė teisme siekia skyrybų

Agnė Petravičienė
Valdo Kopūsto/„Scanpix“ nuotr. / Agnė Petravičienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Duetu su Radžiu kūrinį „Verksi tu“ dainavusi atlikėja Agnė Petravičienė, prieš dešimtmetį išgarsėjusi per LNK šou „Kelias į žvaigždes 2“, pastaruoju metu jaučiasi nusileidusi į giliausią savo gyvenimo duobę. Šį trečiadienio rytą sunkumų ruožas 39 metų moteriai tęsėsi – jai teko vykti į Alytaus rajono apylinkės teismą, pradėjusį nagrinėti privačią ir itin subtilią bylą.

„Dėl santuokos nutraukimo vieno sutuoktinio prašymu“, – sausai skelbė užrašas ant posėdžių salės durų, nė trupučio neatspindintis pastarojo meto Agnės gyvenimo dramatizmo.

Po skyrybų su pirmuoju vyru sukūrusi naują šeimą, A.Petravičienė sulaukė nuožmaus likimo išbandymo – iš pradžių jos sutuoktinis Dainius M. patyrė insultą, o tada po komos ir klinikinių mirčių liko prikaustytas prie patalų. Maža to, Dainiaus palatoje užvirė arši nuolatinė kova tarp ligonio motinos ir žmonos, šių nesutarimų nepavyko išspręsti be baudžiamosios bylos.

LNK nuotr./Agnė Petravičienė
LNK šou „Kelias į žvaigždes 2“ dalyvė Agnė Petravičienė

Nors Agnė Petravičienė teismuose prieš anytą ligšiol sėkmingai įrodinėjo savąją tiesą, žinomos moters jėgos išseko.

„4 metai – aš daugiau nebegaliu, man tai yra daugoka. Kitos per tiek laiko išsiskiria, susituokia iš naujo ir prisigimdo vaikų. O aš nieko neturiu, nieko neieškau ir nenoriu. Gyvenu viena. Bet netradicinės šeimos aš nepripažįstu.

Dabar išeina, kad mano santuoka yra ne su vyru, o su žmogum, su kuriuo mane per klaidą sutuokė teismas, o tas vyras yra tarsi mūsų bendras vaikas, o ir jo man neleidžiama lankyti. Tokios šeimos aš nepripažįstu, todėl ir prašau skyrybų“, – prieš teismo posėdį portalui Žmonės.lt kalbėjo A.Petravičienė. Iš sunkumų užgrūdintos moters lūpų šie dramatiški žodžiai skambėjo monotoniškai, užtikrintai.

LNK nuotr./Agnė Petravičienė
LNK nuotr./Šou „Kelias į žvaigždes 2“ dalyvė Agnė Petravičienė

Agnė kartojo, kad labiausiai pyksta ant Alytaus rajono apylinkės teismo teisėjos, po Dainaus ligos suteikusios globėjos statusą ne jai, o anytai.

Kol vyko apeliacijos dėl šio nepagrįsto teismo sprendimo svarstymai Kaune, anyta, pasak A.Petravičienės, tiesiog išsivežė sūnų pas save namo ir jos nebeįsileidžia.

Agnė Žmonės.lt tikino, kad formalus galiausiai jai suteiktas globėjos statusas nešildo – fiziškai negalėdama nė prisiartinti prie sutuoktinio, ji nebemato prasmės už jį kovoti.

LNK nuotr./Agnė Petravičienė
LNK nuotr./Agnė Petravičienė

Ar A.Petravičienė gali tikėtis greito ir sklandaus skyrybų proceso? Jos pačios vertinimu, tai būtų naivu. „Neigiama ir baisi“, – taip savo vyrui atstovaujančios pusės poziciją teisme įsivaizduoja alytiškė.

Žmonės.lt primena, kad alytiškė A.Petravičienė tapo įžymybe nuo 2006 metų spalio 7-osios iki gruodžio 30-osios per LNK televiziją transliuoto realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“ metu.

Tais pačiais metais moteris baigė tuometį Vilniaus pedagoginį universitetą, tačiau vėliau Alytuje įsidarbino bibliotekininke.

Darbe užsimezgė jos tarnybinis romanas su dabartiniu vyru, kurį pakirto liga. Verslininkas ir visuomenės veikėjas Dainius M. paskatino Agnę siekti politikės karjeros – 2011 m. ji buvo tapusi Alytaus rajono savivaldybės tarybos nare.

VIDEO: Agnė ir Radži - Verksi tu
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt