Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Po gimdymo sulieknėjusi Oksana Pikul: „Laukiu, kada grįšiu į pirminę savo pačios formą“

Oksana Pikul-Jasaitienė
Asmeninio albumo nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prieš tris su puse mėnesio sūnaus Dominyko susilaukusi Oksana Pikul-Jasaitienė džiaugiasi dailėjančiomis kūno linijomis. Po truputį jos figūra vėl tampa panaši į tokią, kokia buvo prieš nėštumo laikotarpį.

Šiuo metu į Siciliją pas ten šiuo metu žaidžiantį vyrą, krepšininką Simą Jasaitį su vaiku išvykusi Oksana gali mėgautis saulės spinduliais ir dar vėlyvo rudens neprimenančiu oru. Ji daugiau laiko skiria mankštai, ilgiems pasivaikščiojimams.  

Dar anksčiau Žmonės.lt kalbinta Oksana pasakojo apie planus atnaujinti rudens garderobą, tačiau išvykus į pietus, šiltų drabužių jai, panašu nebeprireiks.

TAIP PAT SKAITYKITE: Oksana Pikul-Jasaitienė pasidalino šeimyninio gyvenimo Sicilijoje nuotraukomis

 

„Truputį save riboju ir neleidžiu įsigyti naujų drabužių. Nes matau, kad senuosius vis reikia siaurinti“, – Žmonės.lt sakė Oksana.

Sūnaus Dominyko susilaukusiai moteriai sėkmingai pavyksta palaipsniui atsikratyti priaugtų kilogramų.

„Laukiu nesulaukiu, kada grįšiu į pirminę savo pačios formą. Tačiau kilogramai patys tirpsta. Niekam neišduodu, kiek priaugau laukdamasi vaikelio, tačiau galiu pasakyti – liko atsikratyt dar septynių, kad sverčiau tiek, kiek anksčiau“, – pasakojo ji.

Asmeninio alumo nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė
Asmeninio alumo nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė

TAIP PAT SKAITYKITE: Oksana Pikul per nėštumą pakitusias kūno linijas tobulina Sicilijos pakrantėje: dar liko 6 kg

 

Oksana sako neturinti tikslo užlipus ant svarstyklių pamatyti septyniais kilogramais mažesnį skaičių. Daug svarbiau – sutvirtinti kūną.

„Jaučiu, kad po nėštumo dar ne visas vanduo išėjo iš organizmo, pasiilgau sporto. Žinoma, po Dominyko gimimo praėjo dar nedaug laiko. Nors būna moterų, kurios per mėnesį kuo puikiausiai atsigauna“, – sakė Oksana.

Ji prisiminė visai neseniai mačiusi keletą nuotraukų, kurių vienose įamžinta besilaukianti moteris, o kitose – jau pagimdžiusi ir sportinę formą atgavusi intensyviai treniruodamasi.

Asmeninio albumo nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė
Asmeninio albumo nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė

„Su draugėmis vienbalsiai nutarėme, kad nėščia ir apvalesnė ji atrodė gražiau nei sulieknėjusi ir išryškinusi raumenis. Gal ir mano pačios požiūris metams bėgant keičiasi, tačiau tie keli papildomi kilogramai moteris puošia, prideda seksualumo. Net pagalvoju, kad jei į moterį žiūrėčiau vyro akimis, man patiktų, jei jos būtų šiek tiek daugiau“, – mintimis dalijosi ji.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt